Bir Denizaltı Hikayesi’nden Haber Var! Kıvanç Tatlıtuğ Instagramda Paylaştı

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Bir Denizaltı Hikayesi’nden Haber Var! Kıvanç Tatlıtuğ Instagramda Paylaştı

Şubat ayında Netflix, Twitter hesabından Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin birlikte yer alacağı yeni bir proje duyurmuştu. Bir Denizaltı Hikayesi adlı diziden haber geldi!

Netflix Duyurdu!

Geçtiğimiz Şubat ayında Netflixten müjdeli bir haber geldi. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin yeni bir proje için bir araya geldiklerini duyuran Netflix, ünlü oyuncuların yanı sıra yönetmen Tolga Karaçelik’in bulunduğu bir fotoğrafı “Kıvanç, Özge, Tolga. Bundan Fazla Söze Gerek Yok. Çok Yakında Sadece Netflixte” notu ile paylaştı.

8 Bölümlük Mini Dizi!

2021 yılı içerisinde yayınlanması planlanan dizinin 8 bölümden oluşan bir mini dizi olacağı belirtilmiş, yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik’in oturacağı, senaryonun ise Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı tarafından kaleme alınacağı açıklanmıştı.

İlk Haber Kıvanç’tan Geldi!

Bilim kurgu-dram türünde olacağı belirtilen diziden dün ilk haber geldi! Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya hesabında ‘sona doğru’ notu ile setten bir kare paylaştı. Paylaşımdan anlaşıldığı kadarıyla dizinin çekimlerinde sona yaklaşıldı. Dizinin yayın tarihi ile ilgili net bir açıklama ise henüz yapılmadı.

İşte Dizinin Konusu!

blank

Haberi bile sosyal medyada yankılanan dizi Bir Denizaltı Hikayesi, dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan Arman’ın hikayesini konu alıyor. Arman, yaşanan büyük bir doğa felaketinin ardından, bıraktığı etkileri araştırmak üzere bilimsel çalışmalar yapan ekibi ile birlikte, askeri denizaltıya binerek uzun bir göreve çıkıyor. Arman ve ekibi bir yandan doğa felaketinin sırrını çözmeye çalışırken, bir yandan da denizaltının asıl görevinin ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Kendini, ekibini ve çok daha fazlasını kurtarmaya çalışan Arman başarılı olabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz