Bir Zamanlar Çukurova’nın Ümit’i Hande Soral’dan İtiraf: Ünlü Oyuncu Tüm Ekipten Özür Diledi

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Bir Zamanlar Çukurova’nın Ümit’i Hande Soral’dan İtiraf: Ünlü Oyuncu Tüm Ekipten Özür Diledi

Ekranların sevilen ve reyting rekorlarını kimselere kaptırmayan dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın Ümit’inden önemli itiraf. Ünlü sanatçı Hande Soral yaptıkları için tüm dizi ekibinden af diledi. Üstelik de özür dilediği anı sosyal medya hesabından bir story ile paylaştı. İşte Hande Soral’ın özür dilediği anlar ve arkadaşlarının kendisini affetmesini istediği olay!

Resmen Af Diledi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit karakterini canlandıran Hande Soral sette hazırlandığı bir anını bugün Instagram hesabından bir story ile paylaştı. Stroy’de saçları yapılan güzel oyuncu sürekli şarkı söylediği için set arkadaşlarını rahatsız etmiş olabileceğini düşünmüş olmalı ki bu paylaşımı yapma gereksinimi duymuş. Paylaşımına “Hiç durmadan şarkı söylüyorum, her gün böyle. Tüm hazırlık ekibi arkadaşlarımdan af diliyorum” notunu ekleyen güzel oyuncu bir yandan da ekip arkadaşlarının gönlünü almayı ihmal etmemiş.

Ayrı Şehirlerde Yaşıyoruz!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusu İsmail Demirci ile evli olan Hande Soral, eşinin de kendisi gibi oyuncu olmasından dolayı biraz veryansın etmişti. Women’s Shine dergisine verdiği röportajda eşi ile yer aldıkları diziler nedeniyle uzun zamandır görüşemediklerini söylemişti. Güzel oyuncu röportajda “2 yıldır başka şehirlerde yaşıyoruz. Çok zor. İlişkimize etkisi çok özlem ama bunun geçici bir süre olduğunu bildiğimiz için sabrediyoruz” diyerek İsmail Demirci’ye özlemini açıklıkla ifade etmişti.

Oyunculuğa Başlama Hikayesi

hande soral bir zamanlar çukurova

Hande Soral’ın oyunculuğa başlamasının da oldukça hoş bir hikayesi var. 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelen Soral ilk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlar. Bu esnada izleyici olarak gittiği Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde konuk oyuncu olarak sahneye çıkar. Program bittiğinde ise yapımcıdan teklif alan Hande Soral böylelikle oyunculuğa adım atmış olur. Çalıkuşu, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri, Evlat Kokusu, İsimsizler, Diriliş Ertuğrul ve Müstakbel Damat gibi yapımların ardından en son Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit karakteri ile yer almakta.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz