Sergen Yalçın Buna Çok Bozulacak! Ünlü İsmin Genç Sevgilisinin Türk Popçu ile Şok Geçmişi Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Sergen Yalçın Buna Çok Bozulacak! Ünlü İsmin Genç Sevgilisinin Türk Popçu ile Şok Geçmişi Ortaya Çıktı

Magazin gündeminden düşmeyen Sergen Yalçın’ın geçtiğimiz günlerde 22 yaşındaki genç sevgilisi ortaya çıkmıştı. Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya ile birlikte olan Yalçın’ın sevgilisi hakkında ortaya çıkan geçmiş sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

sergen yalçın-Lisaveti Karibskaya

Başarılı futbol kariyeri ile tanınan Sergen Yalçın özel hayatı ile de oldukça ilgi çeken biri. Her yaptığı ile magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü ismi ilk futbolcu olarak tanımıştık. Ardından futbol yorumculuğu yapan Sergen Yalçın’ın ekran kariyeri de futbol ile sınırlı değil. Yeni Rakı, Europen, Finansbank gibi markalar için reklam filmlerinde oynayan Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı’nın ilk programlarından olan Yetenek Sizsiniz’de jüri koltuğuna oturmuştu. Ardından Emre Kınay, Esra Değirmencioğlu gibi isimlerin olduğu Sil Baştan dizisinde başrol oyunculardan biri olan ünlü isim, şimdilerde teknik direktörü olduğu Beşiktaş’ın şampiyonluğunu kutluyor.

Sevgilisinin İsmail YK ile Geçmişi Herkesi Çok Şaşırttı

sergen yalçın-Lisaveti Karibskaya

Gönlünü 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya’ya kaptıran Sergen Yalçın, bu haberle büyük olay olmuştu. Beşiktaş’ın şampiyonluk gecesinde Lisaveti Karibskaya’nın gözyaşları içindeki sevinç kutlamaları bu aşkı açığa çıkarmıştı. Hatta söylentilere göre sevgilisini tribünlerde de hiç yalnız bırakmayan Lisaveti Karibskaya’nın sosyal medya hesaplarını kapattığı öğrenildi. Sergen Yalçın, spor alanındaki başarıları ile gündeme gelmek istediği için kız arkadaşından Instagram hesabını kapatmasını istediği de o akşam magazini meşgul eden ayrıntılardan biriydi. Ünlü çiftimiz şu sıralar Antalya’da birlikte tatil yapıyor.

sergen yalçın-Lisaveti Karibskaya

Snob Magazin’in haberine göre Sergen Yalçın’ın sevgilisi Lisaveti Karibskaya’nın ünlü popçu İsmail YK’nin “Tatlı Kız” adlı şarkısının klibinde oynadığı ortaya çıktı. İsmail YK ile Lisaveti Karibskaya’nın klipteki samimi halleri ise sosyal medyanın gündemine oturdu. İkilinin klipteki sarmaş dolaş halleri herkesin çok dikkatini çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz