Bir Dizi Aşkı Daha Ortaya Çıktı

25 Aralık 2015
Bir Dizi Aşkı Daha Ortaya Çıktı

Star TV ekranlarında büyük bir tanıtım ile izleyenlere sunulan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi beklediği izleyici ve reyting rekorlarına hala ulaşabilmiş değil. İzlenme rekorlarını elde edemeyen dizi ise bugünlerde dizi setindeki aşk haberleri ile gündeme geliyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizi çekimlerinde başlayan aşk geçtiğimiz günlerde bir mekanda görüntülendi.

Diziden çok oyuncuların özel hayatlarını konuşulduğu için son günlerde Yahşi Cazibe dizisiyle tanıdığımız Aslıhan Gürbüz ve yeni çeri olan Berk Cankat arasındaki aşk skandalının ortaya çıkması da gecikmedi. Aslıhan Gürbüz daha önce herhangi biriyle kameralar tarafından görüntülenmemişti. Yeni ünlü olmaya başlayan karizmatik oyuncu Berk Cankat ise genç kızların yeni favorisi olmaya devam eden bir isim oluyor. Dizide reytinglerin istenilen seviyelere gelmemesinden dolayı böyle bir aşkın dedikodusunun başlatıldığı da konuşuluyor.

Kameraları Görünce Paniklediler

Aslıhan Gürbüz son olarak Yahşi Cazibe adlı dizi ile karşımıza gelmişti. Yahşi Cazibe dizisinde başarılı bir çıkış yakalayan ünlü ve genç oyuncu Yahşi Cazibe dizisindeki şivesi ile bütünleştirilmiş bir karakterdi. Aslıhan Gürbüz’ün normal Türkçe konuşmasını ilginç karşılayan hayranları onun azeri olarak aksanı ile konuşmasını istiyorlardı.

Berk Cankat ile geçtiğimiz gün Beşiktaş’ta bir mekanda oldukça samimi bir şekilde görüntülenen ünlü oyuncu ise muhabirleri karşısında görünce heyecandan ne yapacağını bilemedi. Mekandan hızlıca çıkıp ayrı ayrı yürümeyi tercih eden ikili bir süre sonra araçlarına binerek mekandan ayrı bir şekilde ayrıldılar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz