Kerem Bursin’in Yeni Dizisi Başlayacak

admin

Kanal D

25 Aralık 2015

Kerem Bursin’in Yeni Dizisi Başlayacak

Kerem Bursin son olarak 2014 sezonunda ekranlarda gördüğümüz başarılı bir oyuncuydu. Kanal D’nin yeni yayınladığı tanıtım filminde tekrar karşımıza çıkan ünlü oyuncunun yeni sezon projeleri yavaş yavaş belli oluyor. Son dönemde rol aldığı diziler ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu karizmatik duruşu ve sempatikliği ile özellikle genç kızların ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Son olarak Şerefe Meselesi adlı dizide karşımıza çıkan ünlü oyuncu dizinin reyting sonuçlarında düşüş yaşaması ile birlikte ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı. Şeref Meselesi dizisinin kaldırılmasından sonra ise giyim markasının reklam yüzü olan ünlü oyuncu şu an reklam filmlerinde yer alıyor. Ancak Kanal D’nin yayınladığı tanıtım filminde tekrar ortaya çıkan oyuncunun bir dizi projesinde yer alacağı ortaya çıktı.

Yeni Sezonda Kanal D Ekranlarında Olacak

Türkçe aksanı biraz bozuk olan oyuncunun bu aksanını hala düzeltmemesi ise tuhaf bir durum olarak karşılanıyor. Babasının uluslararası çalışmakta olan bir iş adamı olmasından kaynaklanan bu sorunun çözülmesi için ünlü oyuncunun ders almaya başladığı da ortaya çıktı.

Bugün yayınlanan yeni sezon tanıtım filminde gördüğümüz Kerem Bursin’in hangi dizi projesinde yer alacağı ise şimdilik bilinmiyor. Şimdilik bilinen tek şey yeni sezon içerisinde Kanal D ekranlarında bir dizi içerisinde ünlü oyuncuyu görecek oluşumuz. Bakalım Kerem Bursin yeni sezonda nasıl bir karakter canlandıracak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz