O Hayat Benim Dizisi Oyuncuları ve Konusu

25 Aralık 2015
O Hayat Benim Dizisi Oyuncuları ve Konusu

O Hayat Benim adlı dizi Fox TV ekranlarında ikinci sezonu ile yayınlanmaya başladı. İç hesaplaşmalar, sırlar, aşk ve samimi dostlukların bir araya geldiği dizide bu insanların iyilik ve kötülük arasındaki mücadelede yer alışları işleniyor. Sırlar sürekli olarak bir şekilde açığa çıkarken Ateş adlı karakteri canlandırmakta olan Keremcem sona doğru farkında olmadan ilerliyor. Sırlar ile dolu hikayesi olan dizide her yeni bölümde taşlar yerine oturmaya başlıyor.

Dizi oyuncuları arasında ise son yılların en popüler isimleri arasında yer alan Keremcem, Ezgi Asfaroğlu, İclal Aydın ve Oya Başar gibi ünlü isimler yer alıyor.

Ateş (Keremcem)

Başarılı bir avukat olan Ateş, iş dünyasındaki önemli isimler arasında yer alan Mehmet Emir Atahan’ın sağ kolu rolünü üstleniyor. Kalbinin en derin köşelerinde sakladığı bir sırrı olan Ateş’in, Atahan ile ilişki kurmasının sebebi de bu sırlar oluyor.

Efsun (Ceren Moray)

Hoş ve dikkat çekici bir güzelliği olan Efsun, hırsından dolayı rakiplerini yok etmesi gerektiği zaman gözünü tamamen karartabiliyor. Rahat bir hayata kavuşmak isteyen Efsun, zenginliğe ve ihtişamlı hayata kavuşabilmek için elinden geleni yapıyor.

Dizinin Genel Hikayesi

Küllerinden yeniden doğan aşklar ve hayata tutunma mücadeleleri işlenen dizide sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Sırların açığa çıkması ile birlikte ise artık olaylar kimsenin beklediği gibi gitmeyecektir. Bahar, Ateş ve Efsun için yeni bir dönem başlamıştır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz