Bir Gün Herkes Hülya Avşar’ın Fobisini Tadacak! Sıra Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü’de

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Bir Gün Herkes Hülya Avşar’ın Fobisini Tadacak! Sıra Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü’de

Herkesin başka fobileri var Hülya Avşar’ın da kendine münhasır bir fobisi. Ama ünlü oyuncunun bu fobisi sadece kendisinin değil ekip arkadaşlarının da korkulu rüyası haline geldi. İşte Masumiyet dizisi oyuncularından Serkay Tütüncü ve ekip arkadaşlarının Hülya Avşar’ın fobisi ile imtihanları!

Ciddi Ciddi Korkuyor!

Sevilen dizi Masumiyet’in başrol oyuncularından birisi olan Hülya Avşar bugün sete gidebilmek için yine büyük bir çilenin içine düştü. Ama bu sefer bu çileyi yalnızca kendisi değil rol arkadaşı Serkay Tütüncü de çekmek zorunda kaldı. Çünkü çekimler için 14. kata çıkmaları gerekiyordu. Ancak Hülya Avşar’ın öyle böyle bir fobisi var ki bu fobi onu ve rol arkadaşını epey terletti. Evet doğru tahmin. Güzel oyuncunun nur topu gibi bir asansör fobisi var.

Hale Ilgaz’ın Zor Anları

Masumiyet’in her şeye kafa tutan Hale Ilgaz’ı bir asansöre kafa tutamıyor işte. Ama yapacak bir şey yok. Fobi fobidir. Öyle her zaman da üzerine gidilemiyor maalesef böyle şeylerin. Hal böyle olup da yapacak bir şey kalmayınca da merdivenleri tırmanmaktan başka çare kalmıyor. Daha önce başka set çalışanları ile merdivenleri tırmanmaya başlayan Hülya Avşar bugün de rol arkadaşı Serkay Tütüncü’yü kendisine ortak yapmış belli ki. Ama daha önceki deneyimde ekip arkadaşları teker teker ortalıktan kaybolurken Serkay Tütüncü 14. kata kadar güzel oyuncuya eşlik etmeyi başarıyor.

Acaba Korkuyu Yensen mi?

Her ne kadar ara katlara vardıklarında Serkay Tütüncü “Korkunu yensen mi?” diye bir yoklasa da rol arkadaşını asla yarı yolda bırakmıyor. 14. kata vardıklarında ise ünlü oyuncular bu başarılarını sarılarak kutladı. Hatta bu başarı için bir konuşma yapmaya çalışan Avşar “Aslan gibiyiz” dedikten sonra her ikisi de baygınlık geçirecek noktayı çoktan geçmişlerdi desek yanlık olmaz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz