Hande Erçel’in Fenomen Ablası Gamze Erçel Köpek Balıklı Denize Daldı: Güzelliğiyle Yine Büyüledi

Ayşegül S.

Haberler

26 Nisan 2021

Hande Erçel’in Fenomen Ablası Gamze Erçel Köpek Balıklı Denize Daldı: Güzelliğiyle Yine Büyüledi

Bir haftaya yakın bir süredir eşi Caner Yıldırımlar ve kızları Mavi ile birlikte Maldivler tatilinde olan Gamze Erçel’den nefes kesen bir reels geldi. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Gamze Erçel takipçilerini yine güzelliğiyle büyüledi.

Daha Önce de Maldivler’e Gitmişlerdi

Gamze ve Hande Erçel kardeşler’in Maldivler tatili takipçilerinin gözleri önünde gerçekleşiyor. Ancak Erçel kardeşler Maldivler’e bundan önce de annelerinin vefatından sonra gitmişlerdi. Bundan iki yıl önce anneleri Aylin Erçel’in vefatından sonra arkadaşları Burcu Özberk’i de alarak güzel bir moral tatili yapmışlardı.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in Ardından

blank

Ardından Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları olan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in ikili olarak Maldivler’e gitmeleri kardeşler için Maldivler’i yeniden gündeme getirdi. Haklarında sık sık aşk dedikoduları çıkan ikilinin Maldivler tatili de bu konuda epey merak uyandırdı. Hande ve Kerem ikilisinin ardından Gamze Erçel de ailesini toplayarak Maldivler’e ayak bastı. Üstelik de kardeşi ile aynı otele yerleşti.

Romantik Maldiv Günleri

gamze erçel

Ünlü sosyal medya fenomeni Gamze Erçel dün de eşi Caner Yıldırımlar ile birlikte romantik bir anlarını Instagram hesabından paylaşmıştı. Kızları Mavi yanlarında otururken eşi Caner Yıldırımlar’la dudak dudağa öpüşen Gamze ardından da kızı ile muazzam bir küvet banyosu paylaşmıştı

Bugün de Köpek Balıkları İle Dans!

Ünlü fenomen Gamze Erçel bugün paylaştığı bir reels’la takipçilerinden yine tam puan almayı başardı. Paylaşımında masmavi sularda yüzerken “Köpek balıklı denizde yüzer misiniz yoksa ayağımı bile sokmam diyenlerden misiniz ? Beğendiniz mi yorumlarınızı merak ediyorum” diyerek takipçilerinin düşüncelerini öğrenmek istedi. Videoda Maldivler’in mavi suları kadar Gamze Erçel’in güzelliği de izleyenleri büyüledi.

Benzer Haberler

Kraliçe 👑👑 28 Nisan 2021

Waowwww

Yorum Yaz