Bu Yaz Dizisi Başka Yaz Dizisi! Cam Tavanlar 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Bu Yaz Dizisi Başka Yaz Dizisi! Cam Tavanlar 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Cam Tavanlar dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. İddialı bir giriş yapacağı düşünülen dizi bu güne kadar alışkın olduğumuz yaz dizilerinin dışında bir konseptle karşımıza geliyor. İşte Cam Tavanlar dizisinin merakla beklenen fragmanı!

O Tavanı Başınıza Yıkarım

Fragmanı henüz ekranlara gelen Cam Tavanlar dizisi şimdiden diziyi bekleyenler tarafından büyük ilgi görmüş durumda. Yönetmenliğini Fehmi Öztürk’ün üstlendiği dizinin senaryosu ise Meriç Acemi’ye ait. Başrollerinde Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın yer aldığı dizinin konusunu toplumsal açıdan da önemli bir yer tutan ‘cam tavan’ oluşturuyor.

Bensu’nun Şirkete Girişi

Şirket çalışanı erkeklerin arasında bir şekilde üst kata çıkmaya çalışan Bensu Soral’ın yolu merdivende birçok kez kesiliyor. Ama hiçbirisinde pes etmeyen Bensu Soral asansörde rahatça yukarıya çıkan Kubilay Aka’ya rağmen topuklu ayakkabılarıyla merdivenleri tırmanmaya devam eder. Kubilay Aka hiç yorulmadan terasa ulaşırken Bensu Soral yolda birçok engelle karşı karşıya kalır. Ama pes etmez. Hatta başını gökyüzüne kaldırdığında gördüğü cam tavanı da yine güçlü adımlarıyla tuzla buz eder. Özellikle kadınların iş yaşamında yaşadıkları sorunları tanımlamak için kullanılan ‘Cam tavan’ dizide de Bensu Soral’la birlikte görünür hale geliyor. Yapımcılığını Hekimoğlu dizisinin yapımcılığını da üstlenen OJO Pictures’ın üstlendiği dizi farklı bakış açısı ile farklı bir yaz dizisi olarak ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz