Bir Yanda Mutluluk Diğer Yanda İntihar: Alev Alev 25. Bölüm Fragmanında Hem Ölüm Hem de Evlilik Haberi Var

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Bir Yanda Mutluluk Diğer Yanda İntihar: Alev Alev 25. Bölüm Fragmanında Hem Ölüm Hem de Evlilik Haberi Var

Show Tv’nin beğenilen dizisi Alev Alev, nefes kesmeye devam ediyor. İlk bölümünden beri her perşembe izleyicileri ekran başına kilitleyen Alev Alev, finale hazırlanıyor.

Alev Alev, bir yangınla hayatları alt-üst olan üç kadının hikayesini konu alıyor. Eski belediye başkanının eşi olan Cemre, zengin bir ailenin avukat kızı Rüya ve Rüya’nın evinde yardımcı olarak çalışan Çiçek’in hayatı, katıldıkları bir davette çıkan yangınla bir anda değişiyor. Bu yangın eşinden fiziksel ve psikolojik şiddet gören Cemre’nin kaçıp yeni bir hayat kurması için bir fırsat haline gelirken, Çiçek’in yanmasına, Rüya’nın ise en yakın arkadaşını kaybetmesine sebep oluyor. Yangının sorumlusunun ise Cemrenin eşi Çelebi, ve Rüya’nın nişanlısı İskender olduğu biliniyor.

24. Bölümde Neler Oldu?

blank

Tüm suçlarını İskender’in üzerine yıkarak kendini kurtarmak isteyen Çelebi’ye annesi engel oldu. Böylece Çelebi2nin hapisten çıkma planları da suya düştü. Rüya, İskender’i affeden Çiçek’e çıkıştı. Çiçek ise İskender’i Bülent cinayetinden kurtarmak için hayatını etkileyecek bir karar vermek zorunda kaldı. Rüya’nın İzmir’e gitme planı, Ömer ile arasını bozdu. Ömer ise onu geri kazanmak için gözünü kararttı. Çelebi, Ozan ve Cemre için kötü planlar kurarken, asıl sona yaklaşan kendisi oldu.

25. Bölümde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Alev Alev, 25. bölümde bir düğün ve bir ölüm haberiyle çalkalanıyor. Ayrılığın eşiğinden dönen Rüya ve Ömer evlenmeye karar verirken, Çelebi intihar ediyor. Çelebi’nin ölümünü bir tehdit olarak gören Ozan’ın annesi ise Cemre’yi oğlundan uzaklaştırmaya çalışıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz