Sosyal Medya Ele Verdi! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin ile Sofia Aşkında Sürpriz Bir Gelişme Yaşandı

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Sosyal Medya Ele Verdi! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin ile Sofia Aşkında Sürpriz Bir Gelişme Yaşandı

Şevval Sam ile Metin Tekin’in biricik oğlu Taro Emir Tekin ile sevgilisi Sofia, Instagramdan takipleşmeyi bıraktı. Akıllara ‘ayrıldılar mı?’ sorusu geldi.

Ailenin Göz Bebeği

Meslek konusunda izinden gittiği annesi Şevval Sam ve sesi dillere destan anneannesi Leman Sam ile sıcak pozlar veren Taro Emir Tekin, belli ki ailesinin göz bebeği! Yıllarca Amerika’da drama ve oyunculuk eğitimleri alan Taro Emir Tekin, ailesinden uzakta geçirdiği yılların acısını her fırsatta çıkarıyor.

Türkiye’de Tanınması Gecikmedi

blank

Oxford Üniversitesi’nde drama eğitiminin ardından, Amerika’da bir çok ünlü oyuncudan da eğitimler alan Taro Emir Tekin, 3 yılın ardından Türkiye’ye geri döndü. BluTv’de yayınlanan Çıplak dizisinin ilk sezonunun sonlarına doğru, Bulut karakteri ile diziye dahil olan Taro Emir Tekin, oyunculuğu, rolü ve kendine özgü tarzı ile bir hayli ilgi gördü.

Sadakatsiz’in Selçuk’u

blank

Kısa sürede hayran kitlesi oluşan Tekin, yönetmen Can Evrenol’un dikkatini çekince, kapılar açılmaya devam etti. Yeni sezonda Sadakatsiz kadrosuna dahil olan Tarık Emir Tekin, bu projede de yeteneğini gösterdi.

Kariyeri Yükselirken Aşk Hayatı Düşüşte Mi?

blank

Kariyer basamaklarını bir bir tırmanmaya devam eden Tarı Emir Tekin’in, aşk hayatı ise düşüşe geçmiş gibi görünüyor. Eskiblog sayfasının Instagram haberine göre, birbirlerini takip etmeyi bırakan çiftin arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Sofia Fotoğrafları Silmedi!

blank

Çift birbirini Instagram üzerinden takip etmiyor ancak Mart ayında Emir’i ziyaret için Türkiye’ye gelen Sofia’nın hesabında, Taro Emir Tekin ile çekilen pozları hala duruyor. Bu da akıllara bunun bir ayrılık değil, ara verme durumu olabileceğini getiriyor. Umarız ki ikili arasındaki soğuk rüzgarlar en kısa zamanda diner ve yerini tekrar aşk dolu pozlara bırakır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz