Eda Ece ve Şevval Sam’lı Yasak Elma’da Ertelenen Ayrılık Gerçekleşiyor! Tabutta Kimin Cenazesi Var?

Aleyna

FOX

27 Nisan 2021

Eda Ece ve Şevval Sam’lı Yasak Elma’da Ertelenen Ayrılık Gerçekleşiyor! Tabutta Kimin Cenazesi Var?

Fox Tv’nin beğenilen dizisi Yasak Elma’da bu hafta veda yaşanıyor. Yayınlanan her bölümü ile seyircileri heyecana boğan Yasak Elma dizisine kimin veda edeceği merak konusu.

İlk Günden Beri Merakla İzleniyor

Ender Argun’un, eşi Halit Argun’dan kurtulmak için Yıldız’ı bulmasıyla, Yıldızın hayatının tamamen değişmesini konu alan dizi, ilk günden beri sevilerek izleniyor. Her bölümü ile izleyenleri merakta bırakan Yasak Elma dizisinde bu hafta veda yaşanıyor.

Önce Cansu’nun Haberi Geldi

blank

Haftalardır ayrılık söylentisi ile çalkalanan Yasak Elma setinde, diziye kimin veda edeceği belli oldu. Tv 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya’nın setten ayrılacak. Yerine bir başka oyuncunun gelip gelmeyeceği ise henüz kesinlik kazanmadı. Ancak habere göre diziye veda edecek olan tek isim Nilperi Şahinkaya değil!

Cansu Daveti Bastı!

blank

Yasak Elma’nın 108. bölümünde Yıldız, Çağatay’ı kaybedeceğini anlayıp son bir oyun oynamaya karar verdi. Ender ise Kaya ile arasını düzelme çabalarına girdi. Tüm kapılar yüzüne kapanınca çaresiz kalan Cansu, büyük bir intikam planı yaparak Hasan Ali’nin davetini bastı. Silahı kalabalığa doğrultup ateş eden Cansu’nun kimi öldürdüğü bir sonraki bölüm için merak konusu oldu.

Mağdur Şahika!

blank

Son sahnede patlayan silah ile izleyicileri büyük bir meraka sürükleyen Yasak Elma’dan beklenen haber geldi! Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Cansu’nun silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden isim, Şahika olacak! Böylece bir süre önce diziden ayrılacağı öğrenilen Nesrin Cavadzade, Yasak Elma’ya veda edecek.

Ender’in Gidişi Planlanmıştı!

blank

Yine Birsen Altuntaş’ın haberine göre, en başta Ender’in ölümü planlanmıştı. Ancak Kaya’nın diziye dönüşüyle ertelenen bu son, Şahika için geldi.

Benzer Haberler

İsmimi söylemek istemiyorum 27 Nisan 2021

Hhahahahahahaahahahaahahahhaahahhaahhahhahahahahaahhhh güleyim bari hhahahahahahaahahahaahahahhaahahhaahhahhahahahahaahhhh 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Zeynep Ekincioğlu 27 Nisan 2021

Ayy eda ece yani yıldız çıkmasın yaa 😫😢

Mervecik 28 Nisan 2021

Yildız ender Şahika Çağatay hasa ali de oyundan çıkmasın yaşaa

Esnur 28 Nisan 2021

Hiç üzülmedim

İsim yok 29 Nisan 2021

Tek isteğim Ender gitmesin. 😶😁

Bfbdzh 29 Nisan 2021

Hahahaaaaaaa çok mutlu oldum hübeleeey hülülülülü

Yorum Yaz