Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Ayrıldığı Söylenen Vahide Perçin’in Zor Yılları… Kanseri Kendime Ben Getirdim…

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Ayrıldığı Söylenen Vahide Perçin’in Zor Yılları… Kanseri Kendime Ben Getirdim…

2003 yılında Bir İstanbul masalı ile oyunculuk macerasına başlayan Vahide Perçin, çok başarılı bir oyuncu. Birçok kişinin hayranlıkla izlediği başarılı yapımlarda rol alan Perçin’in en bilinen dizileri arasında; Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Muhteşem Yüzyıl ve Bir Zamanlar Çukurova bulunuyor.

Hünkar Yaman Öldü Mü?

Vahide Perçin, son olarak reyting rekorları kıran “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Hünkar Yaman rolünün hakkını fazlasıyla veriyordu. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar Yaman, Behice tarafından bıçaklandı. Son sahnede yaşanan bu gelişme sonucunda, tüm seyirci merakla Hünkar Yaman’ın ölüp ölmediğini bekliyor.

Vahide Perçin’in dizideki rol arkadaşı Bülent Polat’ın ise “Karşılıklı rol almaktan büyük keyif aldım. Ne olur yine bir yerde buluşalım.” Hünkar Yaman’ın öldüğü ihtimallerini güçlendirdi. İşte seyircide büyük üzüntüye sebep olan o bıçaklama sahnesi:

“Kanseri Kendime Ben Getirdim”

Üstlendiği rollerde genelde güçlü ve hırslı kadınları canlandıran oyuncu, gerçek hayatında da benzer karaktere sahip. Vahide Perçin, 2011 yılında meme kanserine yakalandı. Kızının da deyimiyle hayatı boyunca kendisine çok yüklenen, ruhen ve bedenen kendisini çok yoran Vahide Perçin, kanser hastalığına kendisinin sebep olduğunu düşünmüştü. 1991’de Altan Gördüm ile evlenen ve 1994 yılında Alize isminde bir kızları olan çift, ünlü oyuncunun hastalığından sonra şaşırtıcı olaylara konu olmuştu.

Eşi, Hastalık Sürecinde İlgilenmediği İçin Boşanmışlardı

vahide perçin ve altan gördüm

Vahide Perçin, kanser tedavisi gördüğü sırada kendisi gibi oyunculuk yapan eşi Altan Gördüm ‘den boşanmıştı. Gerekçe olarak kendisiyle tedavi süresi boyunca hiç ilgilenmediğini öne sürmüştü. Adını Feriha Koydum dizisi sırasında meme kanserine yakalanan ünlü oyuncu, eşinin kendisinin yanında olmadığını düşünerek bu kararı almıştı. Ünlü oyuncu, o günleri düşündükçe hala çok üzüldüğünü ve çok zor bir süreç atlattığını dile getiriyor.

Tekrardan Evlenecekleri Haberini Yalanladılar

Geçen yıl, 2012 yılında boşanan çiftin kızlarının ısrarıyla yeniden evlenecekleri haberi gündeme düşmüştü. Beraber ev baktıkları iddia edilen çiftin yeniden nikah masasına oturacakları yönünde yapılan söylemlere bu sefer Altan Gördüm ‘den cevap gelmişti. Hem Vahide Perçin hem de Altan Gördüm, böyle bir şeyin asla olmadığını ve yeniden evlenmeyi düşünmediklerini belirtmişlerdi.

“Çukurova’nın Sonsuzluk Hissine Hayranım”

bir zamanlar çukurova seti adana

Bir Zamanlar Çukurova dizisi için Adana’da bulunmanın kendisine ilaç gibi geldiğini söyleyen oyuncu, şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzaklaştığı için mutlu olduğunu dile getiriyordu. Her fırsatta yer aldığı projeyi ve ekip arkadaşlarını çok sevdiğini ve Çukurova’nın büyüsüne kapıldığını dile getiriyordu. Herhangi bir ayrılık durumunda hem diziyi sevenlerin hem de Vahide Perçin’in üzüntü duyacağı aşikâr. Biz de “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin yeni bölümünü ve Hünkar Yaman’ın son durumunu merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz