Merve Dizdar’ın Eşini Aslında Hepimiz Tanıyoruz! İşte Mutlu Çiftin Aşk Pozları…

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2020

Merve Dizdar’ın Eşini Aslında Hepimiz Tanıyoruz! İşte Mutlu Çiftin Aşk Pozları…

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, kariyerinin zirvesine çıkınca özel hayatı da merak edilmeye başlandı. Meğer, Dizdar iki yıldır evliymiş, hem de hepimizin tanıdığı bir isimle!

Merve Dizdar

Merve Dizdar, dizilerde aldığı ufak tefek rollerin ardından Yutmak adındaki tiyatro oyunuyla bir anda parladı. Böylece, Dizdar tiyatroyla yıldızı parlayan ender oyunculardan oldu. Ama tiyatro onu sadece başarıyla değil hayatının aşkıyla da bir araya getirdi!

Meğer Onunla Evliymiş!

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Merve Dizdar, iki yıldır Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun başarılı oyuncusu Gürhan Altundaşar ile evli. Gürhan Altundaşar’ı hatırlayamayanlar için “Açın kapıyı” ya da “Azeri hoca” desek yeterli olur sanırım!

İlk Görüşte Aşk!

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar’ı aynı tiyatro oyununda oynamaları buluşturdu. Altundaşar, Dizdar’ı görür görmez aşık oldu! Dizdar’ın ise hiç böyle düşünceleri olmadı.

Önce “Asla” Dedi!

Gürhan Altundaşar ve Merve Dizdar

Çünkü Merve Dizdar’ın o sırada bir sevgilisi vardı. Bu yüzden, Dizdar o dönemde hiç pas vermedi!

Ancak iki oyuncunun yolu yine bir tiyatro oyununda kesişti. Bu kez ikisinin de sevgilileri vardı ve uzun süre arkadaş kaldılar. Ancak sevgililerinden ayrıldıktan sonra birbirlerini başka bir gözle görmeye başlayınca olanlar oldu!

Mutlulukları Fotoğraftan Taşıyor!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

❤️

Merve Dizdar (@mervedizdar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Birlikte ne kadar mutlu olduklarını gören çift, işi fazla uzatmadan evlenmeye karar verdi. 2018’in eylül ayından beri de evliler ve mutlulukları katlanarak artıyor!

“En doğru kararım!”

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Merve Dizdar, verdiği röportajlarda Gürhan Altundaşar’la evlenmenin hayatında verdiği en iyi karar olduğunu söylüyor. Aşk pozları da bunu kanıtlar nitelikte!

Tek Problem Terlik!

Merve Dizdar’ın Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Gülben karakteri obsesif kompülsif ve hastalık derecesinde titiz bir ablaya yardım ve yataklık ediyor! Son verdiği röportajda bu kez Dizdar’ın evdeki titizlik derecesinin ne olduğu soruldu. Dizdar, “Yalınayak gezip yatağa yatılamaz, toz çarşaflara bulaşır” diyerek eşiyle bazen terlik kavgası ettiklerini söyledi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

özledik valla ?❤️

Gürhan Altundaşar (@gurhanaltundasar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Umarız, sevmenin ve sevilmenin güzelliğini bizlere gösteren bu güzel çiftin hayatındaki en büyük sorun terlik kavgası olarak kalır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz