Miray Daner’in İlk Başrolü Disney Channel’da Oynadığını Biliyor muydunuz? İşte O Görüntüler…

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2020

Miray Daner’in İlk Başrolü Disney Channel’da Oynadığını Biliyor muydunuz? İşte O Görüntüler…

Miray Daner, Vatanım Sensin’deki cesur rolü ve duru güzelliği ile kalpleri kazanan genç bir oyuncumuz. Henüz 21 yaşında olan güzel oyuncunun diğer bilinen rolü ise Medcezir’deki Beren Beylice karakteri. Şu sıralar “Saygı” adındaki internet dizisinde oynayan ünlü oyuncunun, kariyer basamaklarını tırmanırken rol aldığı dizileri duyunca çok şaşıracaksınız.

miray daner saygı dizisi

Star Işığı Çocukluğundan Geliyor!

Küçüklüğünde de çok güzel bir kız çocuğu olan Miray Daner’in bu sevimliliği, o zamanlarda da birçok kişi tarafından fark edilmiş. Kariyerine çocuk dizileriyle başlayan Miray’ın ilk işi ise, “Bez bebek” isimli dizide oyuncak rolüydü. Dizinin tek bir bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan küçük Miray’ın kariyeri ise bu rolden sonra yavaş yavaş yükselmeye başladı.

miray daner bez bebek

Miray, Demet Evgar’ın Küçüklüğünü de Oynamış

Bir Kadın Bir Erkek dizisindeki başroller Zeynep ve Ozan’ın küçüklüğünün gösterildiği bir bölümde de Miray Daner rol alıyor. Demet Evgar’ın canlandırdığı Zeynep karakterinin ilkokuldaki halini oynayan Miray, o zaman bile ileride ne kadar başarılı bir oyuncu olacağını kanıtlar nitelikte rol yapıyordu.

miray daner bir kadın bir erkek

İlk Başrolü Disney Channel Kanalı İçin!

İşte, Miray Daner’in kariyer hayatındaki ilk başrolü; “Zil Çalınca” dizisi. Disney Chanel’in kendi yapımı olan, Türk oyuncuların yer aldığı ve Disney Chanel Türkiye kanalında yayınlanan bu dizi 40 bölüm sürmüştü. Miray, dizide okulun en popüler ve en güzel kızı olan Duygu karakterini canlandırıyordu. Zengin bir aileden gelen Duygu, derslerle arası pek iyi olmayan fakat oyunculukla ilgilenen çok yetenekli bir karakterdi.

“Sette Arkadaşlarımla Küstüğüm Zaman Herkesi Saatlerce Bekletiyordum”

Miray Daner, bir konuşmasında çocukken oynadığı rollerden çok keyif aldığını dile getiriyor. Dizi kadrosundaki diğer oyuncularla ara ara küstüğünü belirten Daner, “Bir arkadaşımla küstüğümde birbirimizle konuşmamız gereken bir sahnede rol alırken repliklerimi söylemiyordum. Tüm set bizi beklemesine rağmen saatlerce tek bir sahnenin çekilmediğini bilirim.” diyerek o günlere dair anılarını anlatırken gülüyor.

Yeni Dizisinde Eski Rol Arkadaşı Boran Kuzum ile Birlikte

miray daner boran kuzum

Miray Daner, ekim ayında başlayan “Saygı” dizisinde Nejat İşler, Boran Kuzum, Erkan can, Rojda Demirer gibi ünlü isimlerle beraber rol alıyor. Gittikçe güzelleşen başarılı oyuncunun aşk hayatı da sıkça gündeme gelen konular arasında bulunuyor. Kubilay Aka ile olan ilişkisi bittikten sonra Vatanım Sensin’deki rol arkadaşı Boran Kuzum ile yakıştırılmış ve haklarında sıkça haber yapılmıştı. Fakat geçen günlerde yaptıkları açıklama ile birbirlerini çok sevdiklerini ve çok yakın arkadaş olduklarını açıklamışlardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz