Çarpışma Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 7. Bölüm Ne Zaman?

admin

Show TV

4 Ocak 2019

Çarpışma Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 7. Bölüm Ne Zaman?

Show TV’de yayınlanmaya başlayan ve ekran serüvenine unutulması güç bir bölümle başlangıç yaptıktan sonra giderek daha fazla ilgiyle takip edilmeye başlanan Çarpışma dizisi bir süre boyunca ekranlarda olamayacak. Sosyal medya platformlarının en çok gündeminde olan dizilerden biri olan Çarpışma dizisinin yeni bölümü, yeni yılın ilk haftası itibarıyla Show TV’nin yayın akışında yer almadı. Bu da dizi ilgiyle takip eden kitlenin Çarpışma yeni bölümü neden yok sorusunun cevabıyla alakalı araştırmaya koyulmasına sebep oldu. Her anıyla izleyenlerde derinden bir etki bırakan Çarpışma’nın yeni bölümü ne zaman? 7. bölüm hangi tarihte yayınlanacak?

Çarpışma Dizisi 7. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Hafızalara kazınan ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan ve gittikçe heyecanlı bir hikayeye şahit olduğumuz Çarpışma dizisinin yeni bölümünün yayın tarihi diziyi ilgi takip edenler tarafından sorgulanıyor. Perşembe akşamları ekranlarda heyecan fırtınası yaratan Çarpışma’nın yeni bölümünün yayın akışında yer almaması birtakım soru işaretlerini doğurdu. Çarpışma’nın yeni bölümünün neden yayınlanmadığına dair çeşitli kanallardan araştırmaya koyulan izleyenler tüm televizyon kanallarının ortaklaşa almış oldukları kararla karşılaştı. 

Bu karara göre TRT 1 hariç olmak üzere tüm TV kanalları, yeni yılın ilk aylarında reklam gelirlerinin düşük olması dolayısıyla 3 haftalık süre boyunca yayınladıkları dizilerin yeni bölümlerinin ekrana gelmeyeceğini açıkladılar. 

Çarpışma Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Çarpışma dizisi 7. bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin izleyici kitlesi merak içinde bu sorunun cevabını arama koyuldu. Yukarıda da belirttiğimiz gibi dizi 3 haftalık aranın ardından tekrar sevenleriyle buluşacak. Buna göre dizinin 24 Ocak 2019’adan itibaren yayın hayatına devam etmesi bekleniyor. 

Çarpışma Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Çarpışma’nın Show TV’de son olarak ekrana gelen 6. bölümünde; Kadir Adalı eski dostu, azılı düşmanı Veli’yi alt edip yaptıklarının bedelini ödetmek ve eski aşkı Zeynep’in canı kadar sevdiği kızı Aylin’i kurtarmak için gözünü kararttı. Bunun için Aylin’in babası ve aynı zamanda Zeynep’in eşi Galip ile ortaklık kuran Adalı, Veli’yi oyuna getirmek için kolları sıvadı. Fakat bu oyun bir felaketle sonuçlandı. Bir oyuna getirilmeye çalışıldığını anlayan Veli bu oyunu bozdu. Bölümün sonunda Zeynep’in elini silah verip eşini öldürmesini isteyen Veli, kızını kurtarmanın tek yolu bu olduğuna Zeynep’i ikna etmek üzereyken 6. bölüm sona erdi. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz