Bir Zamanlar Çukurova’da Vahide Perçin’in Veda Sahnesi Murat Ünalmış’ın Ailesini de Perişan Etti! “Annem çok ağladı…”

Aleyna

ATV

7 Kasım 2020

Bir Zamanlar Çukurova’da Vahide Perçin’in Veda Sahnesi Murat Ünalmış’ın Ailesini de Perişan Etti! “Annem çok ağladı…”

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir’i canlandıran Murat Ünalmış, annesi Hünkar Yaman’ın ölüm sahnesindeki performansıyla seyirciyi derinden etkiledi. Instagram paylaşımına bakarsak en çok da ailesini etkilemiş gibi görünüyor!

Murat Ünalmış ve Vahide Perçin

ATV’nin reyting rekorlarını alt üst eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümü seyirciyi yine derinden etkiledi. Usta oyuncu Vahide Perçin’in oynadığı Hünkar Yaman karakterinin beklenmedik ölümü nedeniyle gözyaşları sel oldu.

Son bölümün en hüzünlü sahnesi ise Murat Ünalmış’ın canlandırdığı Demir Yaman karakterinin annesine vedası oldu. Dünyada hiç kimsesi kalmayan bir insanın acısını samimiyetle yansıtan oyuncunun performansı “Gerçekten de böyle bir şey yaşadı mı acaba” dedirtecek kadar başarılıydı.

Anneye Veda Sahnesi

Üç sezondur reyting rekorları kıran dizi 71. bölümüyle yine tüm kategorilerde birinci oldu. Sosyal medyada da özellikle Murat Ünalmış’ın oynadığı sahneler -ve annesine vedası- çok konuşuldu. İzleyicileri ağlatan bu sahne en çok da başarılı oyuncunun ailesini üzmüş gibi görünüyor.

En Çok Ailesini Üzdü

Murat Ünalmış, Instagram hesabından annesiyle bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraf, dizideki “anneye veda” sahnesinin oyuncunun ailesini de ne kadar çok üzdüğünü gösterdi.

Murat Ünalmış'ın attığı story

Annesinin ne kadar üzüldüğünü söyleyen Ünalmış, “Gözyaşlarına kurban olurum. Allah seni başımızdan eksik etmesin” diyerek annesini teselli etti.

Her zaman çektikleri sahnelerin oyuncuları nasıl etkilediğini konuşuruz, belli ki ailelerini göz ardı etmişiz!

Vahide Perçin’e de Instagram’dan Veda

Haftalardır diziden ayrılacağı dedikoduları yayılan Vahide Perçin’in vedası görkemli oldu. Murat Ünalmış, iki senedir karşılıklı oynadığı başarılı oyuncuya da ona yakışan bir şekilde veda etmeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz