Bircan Bali, Kendisini Ti’ye Alan Uraz Kaygılaroğlu’na Demediğini Bırakmadı: “Sana Ekmek Yedirmezler!”

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2023

Bircan Bali, Kendisini Ti’ye Alan Uraz Kaygılaroğlu’na Demediğini Bırakmadı: “Sana Ekmek Yedirmezler!”

Pınar Eliçe, Bircan Bali ve Ebru Şancı’nın yer aldığı Söylemezsem Olmaz programında konuşulan konular bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Magazin gündeminde olan isimler hakkında sık sık konuşulan programda, bu sabahın konularından biri de Uraz Kaygılaroğlu’ydu. Başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Uraz Kaygılaroğlu, Söylemezsem Olmaz masasının diline düştü. Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’nun ilişkilerinin kısa süreli olduğunu söyleyince Ebru Şancı, yakışıklı oyuncunun cinsel hayatında sorunlar olduğunu ima etti! Bu yaşananların ardından dün akşam bir galaya katılan Uraz Kaygılaroğlu ve arkadaşları, Bircan Bali’yi ti’ye alınca ortalık karıştı. Bugün canlı yayında Bircan Bali, Uraz Kaygılaroğlu’na demediğini bırakmadı.

İkili Arasında Sular Durulmuyor!

Bircan Bali ve Ebru Şancı’nın geçtiğimiz haftalar Söylemezsem Olmaz programlarındaki diyaloğu magazin gündemine oturmuştur. Ebru Şancı’nın “Dikkat ediyor musunuz, Uraz’ın ilişkileri çok kısa sürüyor. Ağır kanlıymış” demesi üzerine Bali, “Neden Uraz’a az süre veriliyor mesela horluyor mu acaba?” diyerek gülmüştü. Bunun üzerine ise Şancı, “Bilmiyorum ben yatmadım sen yattın… Yatana sormak lazım” diyerek herkesi şaşırtmıştı. Daha sonra Ebru Şancı’nın hızlı konuştuğu için yanlış anlaşıldığı ortaya çıkmış ve Bircan Bali’nin Uraz Kaygılaroğlu’nu tanımadığı canlı yayında ifade edilmişti.

Geçtiğimiz akşam ise Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni dizisinin galası vardı. Yakışıklı oyuncu dizisinin galasında bu açıklamaları ti’ye aldı; “Sayın Bali’yi hiç tanımıyorum, ben bunları yalanlamak istiyorum ben asla horlamıyorum” diyerek arkadaşlarıyla Bircan Bali’yle adeta dalga geçtiler. Bugün ise bu olayın ortaya çıkmasının ardından güzel sunucu çileden çıktı. Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu’na demediğini bırakmadı; “Bu saatten sonra seninle ilgili iyi hiçbir şey konuşmuyoruz, konuşturmayacağız. Senin yanında zavallı bir kız var kim o? Pınarcığım sana da sıra gelecek, gülüyorsun ya öyle ağzını kapatıp senin de nelerini kapatıyoruz, bu saatten sonra sana da af yok! Özür dileyene kadar size PR da yaptırmayacağım! Sana benim adımı konuşturmazlar çünkü ben burada namusuyla şerefiyle iş yapan… Burada sana ekmek yedirmezler. Yaptığımız özürle yürüyemezsin! Sen kimsin Uraz! Şimdi tanıdın mı sayın Bali’yi… Kendine geleceksin” diyerek elini masaya vurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz