Şeyma Subaşı’na Balayında Deprem Şoku, 6.1’lik Depremi An be An Instagram’da Paylaştı!

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2023

Şeyma Subaşı’na Balayında Deprem Şoku, 6.1’lik Depremi An be An Instagram’da Paylaştı!

Geçtiğimiz ay Fas’ın Marakeş şehrinde 3 yıllık sevgilisiyle şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Şeyma Subaşı, düğünden hemen sonra kısa bir İstanbul tatilinden sonra balayı için soluğu Japonya’da aldı. Eşi Meedo ve arkadaşlarıyla birlikte Japonya’nın altını üstüne getiren güzelimiz, az önce yakalandığı depremi Instagram hesabından an be an paylaştı. Japonda’da gerçekleşen 6.1’lik depreme yakalanan Şeyma Subaşı, o anları Instagram takipçileriyle paylaşmaktan geri durmadı. Bildiğiniz gibi Japonya’da sık sık şiddetli depremler olduğu için ülke bu duruma oldukça hazırlıklı. Şeyma Subaşı ve Meedo eniştemizin sağlığında herhangi bir sorun yok!

Düğünden Hemen Sonra Çalışmaya Başlamıştı!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ay Fas’ta dünyaevine girdi. Meedo ile sonunda evlenen güzelimizin Acun Ilıcalı’dan aldığı 125 bin TL’lik nafakası da kesilmişti. Bu durum sosyal medyada pek çok tartışmaya neden oldu. Hatta nafakanın bağlandığı ilk dönemlerde, bir banka çalışanı bu nedenle işini bile kaybetmişti. Meedo ile birlikte olmaya başladıktan sonra Acun Ilıcalı’dan nafaka almayı bıraktığı iddia edilen güzelimiz, resmi olarak da artık nafaka alamıyor. Ancak bu para kazanmasına elbette engel değil!

İlk olarak Instagram’ın ücretli abonelik sistemini hesabı için hale getiren güzelimiz, eskisi gibi boncuk misali storyler atmıyor. Artık sadece özel hayatını ve rutinlerini aboneleriyle paylaşıyor ve hatta onlara hediye ediyor! Geçtiğimiz günlerde ilk büyük hediyesini vereceğini duyurmuştu; “Önümüzdeki ay ilk büyük hediyemi vereceğim bu yüzden bu fırsatı kaybetmeyin ve abone olun”

Japonya’da Depreme Yakalandılar!

Bu çalışma serüveninden sonra balayı için soluğu Japonya’da alan Şeyma ve Meedo’nun başına gelmeyen kalmadı! Japonya’yı karış karış gezen çiftimiz, birkaç dakika önce 6.1’lik depremle sarsıldı. Japonda’da gerçekleşen 6.1’lik depreme yakalanan Şeyma Subaşı, o anları Instagram takipçileriyle paylaşmaktan geri durmadı. Ancak bildiğiniz gibi Japonya’da sık sık şiddetli depremler olduğu için ülke bu duruma oldukça hazırlıklı. Şeyma Subaşı ve Meedo eniştemizin sağlığında herhangi bir sorun yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz