Birlikte Şarkı Söyleyen Miray Daner ve Boran Kuzum’un Yaptığı Samimi Paylaşım Çok Konuşulacak! Son Zamanların En İyi İkilisi…

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2020

Birlikte Şarkı Söyleyen Miray Daner ve Boran Kuzum’un Yaptığı Samimi Paylaşım Çok Konuşulacak! Son Zamanların En İyi İkilisi…

Miray Daner ve Boran Kuzum, ilk kez Vatanım Sensin dizisinde bir araya gelmişti. Performanslarıyla çok ses getiren ikili, o günlerden bu yana devam eden samimi halleri ve aralarındaki enerji ile sürekli gündemde yer alıyorlar. Son zamanların en beğenilen ve en samimi ikilisinden, yeni projeleri olan Saygı dizisinin setinde çekilmiş ses getirecek görüntüler geldi.

Aralarından Su Sızmıyor!

İkili, ilk dizilerinden bu yana birbirine çok yakıştırılıyor ve sürekli aralarında aşk olduğu söylentileriyle karşılaşıyor. Hem Miray Daner hem de Boran Kuzum yaptığı açıklamalarda aralarında aşk ilişkisinin bulunmadığını, hiçbir zaman olmadığını ve sadece çok yakın arkadaş olduklarını dile getiriyorlar.

blank

Kubilay Aka ve Boran Kuzum Gerginliği Sürüyor

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Kubilay Aka, sosyal medya hesabından Boran Kuzum’u takipten çıkmıştı. Boran Kuzum’a bu konu hakkındaki düşünceleri ve sebebinin Miray Daner’le olan aşk iddialarının olup olmadığı sorulduğunda ise cevap vermekten kaçınmış, sadece Kubilay Aka’ya geçmiş olsun dileklerini iletmişti.

blank

Boran Kuzum, Miray Daner ile Olan Set Görüntülerini Paylaştı!

Blu TV’de yayınlanan “Saygı” dizisi ise çok fazla ilgi görüyor. 3 bölümü yayınlanan dizinin çekimlerine, yönetmenin koronavirüse yakalanması sebebiyle ara verilmişti. Çekimleri yeniden başlayan dizi, hem oyuncuları hem de konusuyla fazlaca ilgi odağı olmuştu. Sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yapan Miray Daner ve Boran Kuzum da iki yakın arkadaş olarak aynı projede yer aldıkları için oldukça heyecanlı ve hevesli gözüküyorlar.

Birlikte Şarkı Söylediler! “Ah Ne Güzel Seni Sevmek…”

Dizinin ilk bölümünde yer alan meyhane sahnesini set karavanında yeniden canlandıran Boran Kuzum ve Miray Daner, takipçilerinin yüzünü güldüren eğlenceli bir paylaşım yaptı. Karavanda “Gözleri aşka gülen” şarkısını birlikte seslendiren ikilinin ne kadar eğlendikleri her hallerinden belli oluyor. Ünlü oyuncuların ara sıra birbirlerine bakarak gülümsemeleri ve şarkının “Ah ne güzel seni sevmek” kısmını söylerken kameraya dönüp işaret etmeleri çok sempatik bulundu.

Boran Kuzum ise yaptığı paylaşıma “Yarınki 3. bölüm öncesi 1. bölümdeki meyhane sahnesinin karavandaki yansıması sizlerle” notunu düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz