Survivor Nisa ve Barış’dan Yeni Dizi Projeleri Müjdesi Geldi! İkilinin Aşk İddialarına Yanıtı: “Aynı eve çıktığımız…”

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2020

Survivor Nisa ve Barış’dan Yeni Dizi Projeleri Müjdesi Geldi! İkilinin Aşk İddialarına Yanıtı: “Aynı eve çıktığımız…”

Geçtiğimiz Survivor yarışmasının en ses getiren yarışmacıları olan Barış Murat Yağcı ve Nisa ikilisinin arasından su sızmıyor. Nisa, Cemal Can’la arası bozulduğu söylentilerinden sonra neredeyse tüm günlerini Barış Murat Yağcı ile geçirmeye başladı. İkili, geçtiğimiz günlerde yaptıkları konuşmada hem aralarındaki bitmek tükenmek bilmeyen aşk iddialarına yanıt verdiler hem de çok ses getirecek sürpriz projelerde yer aldıklarını bildirdiler.

barış murat nisa survivor

İzmir Depremi için Sokak Sokak Yardım Toplamışlardı

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Nisa ve Barış Murat, geçtiğimiz günlerde takdir toplayan bir yardım kampanyasına imza atmışlardı. Talihsiz bir şekilde yaşanan İzmir depreminde zarar gören depremzedeler için sokak sokak dolaşıp yardım toplamışlardı. Sürekli beraber olmalarının altında yatan sebebin aralarındaki aşk olduğunu düşünenler var. Fakat Nisa ve Barış Murat Yağcı, aynı menajerle çalıştıkları ve bu yüzden sürekli yan yana olduklarını açıklamışlardı.

“Yepyeni Projeler Geliyor”

barış murat yağcı dizi

Geçtiğimiz günlerde gazetecilerin objektifine yakalanan Barış Murat Yağcı ve Nisa, kendilerine yöneltilen soruları cevapladılar. Yepyeni projelerin yolda olduğunu, Nisa’nın da kendisinin de ayrı ayrı farklı dizilerde rol alacağını söyleyen Yağcı, sevenlerine müjdeyi verdi. Yeni rolü için sıkı hazırlandığını ve vücudunu şekle soktuğunu söyleyen Barış Murat, partnerinin kim olacağının belli olmadığını söyledi. Nisa ve Barış Murat Yağcı’nın rol alacakları dizilerin dijital platforma yer aldığı biliniyor fakat projelerin Acun Ilıcalı’ya ait olup olmadığı konusu ise henüz belli değil.

“Nisa Oyunculuk Eğitimi Alıyor”

Kendisinin Survivor’dan önce oyunculuk deneyimi bulunan Yağcı, Nisa’nın şu anda oyuncu koçuyla birlikte çalıştığını ve oyunculuk eğitimi aldığını söyledi. Mimarlık Fakültesi’nde eğitimine devam eden Nisa’nın yaşadığı ülke olan Çek Cumhuriyeti’ne geri dönmeyeceği ve okulunu donduracağı tahmin ediliyor.

Aşk İddialarına Yanıt: “Nisa’nın Yaşı Çok Ufak”

barış murat nisa

Barış Murat Yağcı, Nisa ile aynı eve çıktıkları konusunu ise tamamen yalanladı. Aynı kişi ile çalıştıkları için akşam yemekleri dahil sürekli birlikte olduklarını ve bu yüzden yanlış anlaşılmalar yaşandığını söyledi. Barış Murat, konuya ek olarak “Nisa’nın yaşı çok küçük. Bu haberlerden ailesi de kötü etkileniyor” diyerek ekledi.

“Cemal Can’la Görüşüyoruz”

nisa bölükbaşı cemal can

Nisa’ya Danla Biliç yüzünden Cemal Can’la arasının bozulduğu söylentileri sorulduğunda ise gülerek; “Cemal Can’la görüşüyoruz. Bugün bile yazıştık, isterseniz göstrebilirim. Danla’yı tanımıyorum ama Cemal Can’ın etkileneceğini zannetmiyorum. Onun kendi kafası var.” cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz