Ebru Şahin’in Instagram Paylaşımı Olay Yarattı! Takipçileri Beğeni Yağmuruna Tuttu…

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2020

Ebru Şahin’in Instagram Paylaşımı Olay Yarattı! Takipçileri Beğeni Yağmuruna Tuttu…

Hepimiz Ebru Şahin’in doğal güzelliğine ve fark yaratan kıvırcık saçlarına hayranız. Hercai dizisiyle büyük çıkış yakalayan güzel oyuncu, hiçbir zaman özellikle boyu ve kilosuyla ilgili yapılan eleştirilere aldırmadı. Kendine olan güveni, doğal halleri ve başarılı oyunculuğu ile gönüllere taht kuran Ebru Şahin’den olay yaratan sosyal medya paylaşımları geldi.

ebru şahin

Ebru Şahin’in Eski Hali Gündem Olmuştu

Ebru Şahin ilk kez 2017 yılında “Savaşçı” dizisinde karşımıza çıkmıştı. İlerleyen yıllarda “İstanbullu Gelin” ve “Yasak Elma” gibi başarılı dizilerde yardımcı rollerde oynayan Ebru Şahin, Hercai ile kariyerinin dönüm noktasını yaşamış ve herkes tarafından sevilen bir oyuncu olmuştu.

ebru şahin eski hali

Eski haline bakılırsa güzel oyuncunun o zamanlar da çok doğal olduğu fakat şimdilerde yüzünde birçok estetik müdahalenin bulunduğu gözlerden kaçmıyor. Ebru Şahin özellikle burun estetiği olmuş, dişlerini yaptırmış ve kaşlarını kaldırtmış gibi gözüküyor.

Cedi Osman ile Olan Aşkı ise Dillere Destan

Ebru Şahin’in şu sıralar milli basketbolcu Cedi Osman ile yaşadığı aşk ise sosyal medyada çok fazla ilgi görüyor. İkilinin paylaşımları beğeni rekoru kırarken, takipçilerinden “en doğal çift” yorumları almaya devam ediyor.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? _____________ #tb

Ebru Şahin (@rebrusahin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Güzel oyuncu Ebru Şahin’in, sosyal medya hesabında sevgilisi Cedi Osman’ın yeğenini paylaşmasıyla birlikte iyice aileye girdiği ve ilişkileri böyle giderse yakında evlenecekleri yönünde yorumlar gelmişti.

Ebru Şahin’in Doğal Güzelliği Büyülüyor! İşte Paylaştığı Yeni Pozlar…

Ebru Şahin, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar sonucunda takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Doğal güzelliği ve fiziğiyle dikkat çeken oyuncunun fotoğraflarına binlerce yorum geldi. Fotoğraflar rekor kırarak 24 saat dolmadan bile 500 bine yakın beğeni aldı. Her paylaşımı çok beğenilen ve olay yaratan Ebru Şahin’in, Instagram’da 3,3 milyon takipçisi bulunuyor.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ebru Şahin (@rebrusahin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Güzel Oyuncu Tam Bir Doğa Meraklısı

Profilinde birbirinden güzel fotoğraflar bulunan Ebru Şahin, doğa tatillerinden ve hayvanlarla vakit geçirmekten çok hoşlanıyor. Dizi çekimleri için sürekli Mardin’de bulunan güzel oyuncu, İstanbul’un karmaşasından uzaklaştığı için çoğu zaman çok mutlu gözüküyor.

Hercai’nin Ebru Şahin’e Kattığı Büyük Yetenek!

Bu gönderiyi Instagram’da gör

? ? ? Magical Minutes ??‍♀️ ______________________

Ebru Şahin (@rebrusahin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dizide at üstündeki sahneleriyle dikkat çeken Ebru şahin, Instagram hesabında da atını şaha kaldırdığı görüntülerle büyük ilgi gördü. At binmenin çocukluk hayali olduğunu söyleyen oyuncu, Mardin’e gitmeden sadece dört ders alabilmiş. At binmeye olan yatkınlığı ile seyredenleri hayrete düşüren Ebru Şahin, bu durumdan çok memnun ve dizideki atını da çok fazla seviyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz