Bizim Hikaye 32. Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Perşembe

admin

FOX

1 Mayıs 2018

Bizim Hikaye 32. Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Perşembe

Fox TV'nin en beğenilen dizilerinden biri olan Bizim Hikaye'nin 32. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin geçen haftaki bölümünde heyecanlı sahneler yaşanmıştı. Evin kapısına dayanan avukat ve polisler tahliye emriyle Elibollar'ı evden çıkarmaya çalışmışlardı.Barış bunu yaptıranın babası olduğunu öğrenmiş ve bu duruma engel olmaya çalışmıştı. Ancak Fikri kendisinden hiç beklenmeyen bir hareketle ailesini korumuş ve Barış'ın babası Servet'in karşısına dikilmişti hatta sürpriz bir şekilde ev için gerekli olan parayı temin eden Fikri'nin bu parayı nereden bulduğu ise merak konusuydu.

Dizinin bu haftaki bölümünde Fikri'nin kahramanlık yaparak ailesini kurtardığı parayı çaldığı ortaya çıkıyor. Fikri'nin parasını çaldığı kadın Elibolların evine geliyor ve parasını almadan gitmeyeceğini söylüyor. “Babanız parayı getirene kadar ben burada kalacağım ama burada benim kurallarım geçerlidir.” diyerek evin hakimiyetini ele geçiriyor. Paranın sahibi bu kadının  kim olduğu henüz bilinmese de diziye konuk oyuncu olarak katılan Yeşilçam'ın efsane ismi Ayşen Gruda'nın varlığı diziye renk katacağa benziyor. Fikri parayı bulmak için kolları sıvıyor. Önce Tufan'dan para isteyen Fikri daha sonra Filiz'in patronu Ömer'e gidiyor. Peki Fikri parayı bulabilecek mi?

Eğlenceli bir bölümle ekrana gelecek olan Bizim Hikaye yeni bölümüyle 3 Mayıs Perşembe günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarında!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz