İstanbullu Gelin 48. Bölüm Fragmanı 4 Mayıs Cuma

admin

Star TV

1 Mayıs 2018

İstanbullu Gelin 48. Bölüm Fragmanı 4 Mayıs Cuma

Star TV ekranlarının hem konusuyla hem de oyuncu kadrosuyla iddialı olan dizisi İstanbullu Gelin 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu bir bölümü geride bırakırken yeni bölüm fragmanı da araştırılmaya başlandı. Dizinin geçen haftaki bölümünde Faruk'un Adem için oynadığı oyun Süreyya'yı hayal kırıklığına uğratmıştı. Süreyya Faruk'un bu hırs dolu haline anlam veremeyip güvenini sorgularken Dilara ile arasının yeniden bozulmasını da istemiyordu. İpek oynadığı oyunun keyfini sürerken Murat'ın yurtdışına yerleşme haberi ise konağa bomba gibi düşmüştü.

 Dizinin bu haftaki bölümünde ise Esma ile Süreyya'nın arasında şaşırtacak bir yakınlaşma yaşanıyor. Bebek için Murat'ın odasını uygun gören Esma dolaylı yoldan Süreyya'nın kalmasını istediğini gösteriyor. Süreyya ise Esma'nın bu tavrı karşısında yumuşuyor. Adem Fikret'e şirketten ayrıldığını söylüyor. Faruk ile Adem arasındaki savaş ise bitecek gibi görünmüyor. Esra yeniden dönüyor ve İpek yine ortalığı karıştırmayı başarıyor. Diğer yandan Adem ise Faruk'tan hesap sormak için büyük bir hazırlığa başlıyor. Adem ile Faruk'un savaşı ne zaman bitecek? Süreyya ve Faruk konakta kalacaklar mı?

Merak edilen soruların cevapları ve daha fazlası İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde izleyiciyle buluşuyor. İstanbullu Gelin 4 Mayıs Cuma günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında!   

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz