Bizim Hikaye Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 54. Bölüm Ne Zaman?

admin

FOX

4 Ocak 2019

Bizim Hikaye Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 54. Bölüm Ne Zaman?

FOX TV’nin en çok rağbet gören yapımlarından biri olan ve yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren her hafta reyting sonuçlarında üst sıralarda yer almaya başaran Bizim Hikaye dizisi, yeni yılın ilk haftası itibarıyla yayın hayatına ara verdi. Dizinin izleyicisi kitlesi Bizim Hikaye yeni bölümü neden sorusunun cevabını araştırırken dizinin yayın akışında yeni bölümüne yer verilmemiş olmasının sebebi ortaklaşa alınmış bir karara dayanıyor. Her hafta, izleyicisi kitlesi tarafından ilgiyle takip edilen dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise bir başka merak konusu.

Bizim Hikaye Dizisi 54. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

FOX TV’den ekranlara gelen ve neredeyse her bir sahnesi sevenleri tarafından ilgiyle ve heyecanla takip edilen Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümünün yayınlanmış olması dolayısıyla birtakım söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentiler de dizinin sevenlerinin internet üzerinde Bizim Hikaye yeni bölümü neden yayınlanmadı gibi soruları araştırmaya başlamalarına sebep oldu. 

Son olarak yayınlanan bölümünde oldukça ses getiren ve bir bölüm izleyiciyle buluştu. Son bölümde Barış ve Filiz’in mutlu beraberliklerini evlilik ile taçlandırması dizinin sevenlerini mutlu ederken bu konuyla alakalı sosyal medya platformlarında da yoğun bir gündem oluştu. 

Dizinin son bölümünde heyecan uyandıran gelişmelere şahit olan izleyenler bir sonraki bölümü merakla beklerken FOX TV yayın akışında Bizim Hikaye dizinin 54. Bölümüne yer verilmediğine rastladı. Bu, Bizim Hikaye 54. Bölümü neden yayınlanmıyor sorusunun ortaya çıkmasına sebep olurken her yaş grubu tarafından takip edilen dizinin yayınlanmama sebebi tüm kanallar tarafından alınmış ortak bir karara dayanıyor. Yılın ilk aylarında reklam gelirlerinin düşük olması sebebiyle dizilerin yayın hayatına ara veren kanallar bu yıl ortaklaşa bir karar alarak 3 hafta boyunca yeni bölüm yayınlamamaya karar verdiler. Kanalların ortaklaşa aldıkları bu kararın dışında kalan tek kanal ise TRT 1. 

Bizim Hikaye Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Bizim Hikaye dizisi 54. bölümü ne zaman yayınlanacak? Bizim Hikaye dizisinin 54. Bölümünün hangi tarihte ekranlarda olacağının FOX TV yayın akışında belirtilmemiş olması dizinin takipçilerinin de bu tarihle alakalı olarak araştırmaya koyulmasına sebep oldu. Yayınlandığı her bölümüyle özellikle sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran Bizim Hikaye’nin yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek? 

Dizinin yapımcıları tarafından henüz yayın tarihiyle alakalı net bir tarih belirtilmemiş olsa da kanalların ortaklaşa aldıkları 3 haftalık ara kararının sona ermesi itibarıyla dizinin yeniden sevenleriyle buluşması bekleniyor. 3 haftalık aranın sona erdiği tarihin ardından Bizim Hikaye dizisi yüksek ihtimalle 24 Ocak 2019 gününde yeni bölümüyle ekrana gelecek. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz