Kurtlar Vadisi Pusu’dan Sürpriz Karar

admin

Haberler

3 Temmuz 2016

Kurtlar Vadisi Pusu’dan Sürpriz Karar

Türk televizyon tarihinin efsanevi dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu, uzun süredir Kanal D ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak gelen sürpriz bir karar ile uzun soluklu dizinin artık Kanal D ekranlarında yayınlanmayacağı duyuruldu. Açıklama resmi olarak dizinin yapım şirketi olan Pana Film tarafından yapıldı.

Pana Film'in resmi Twitter sayfasında yapılan açıklamada, ‘Değerli izleyenlerimiz, yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizimiz Kanal D ekranlarında yer almayacaktır.’ şeklinde ifadelere yer verildi.

Yeni Kanal Henüz Belli Değil

Yapım şirketi tarafından yapılan bu resmi açıklamadan sonra dizinin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezonda hangi kanal ile anlaşacağı büyük bir merak konusu olmaya başladı.

Yayına başladığı ilk günden beri Türk televizyon kanallarının neredeyse tamamında yer alan ve yayınlanan dizinin yaz ayı sezonu sona erdikten sonra hangi kanal ile anlaşma sağlayacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak söylentiler arasında Kurtlar Vadisi Pusu için Show TV ile görüşmelerin devam ettiği yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz