Bodrum Masalı için Nefesler Tutuldu

Bodrum Masalı için Nefesler Tutuldu

Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini ve TMC yapımın yapımcılığını üstlendiği Bodrum Masalı dizisinin senaryosu Erol Avcı tarafından yazılıyor. Seyircilerin uzun süredir beklediği ve sabırsızlandığı dizinin oyuncu kadrosu da izleyenleri şaşırtacak derecede güçlü gözüküyor. Yayınlanan 5. fragmanı ile gündeme gelmeye devam eden dizide Hırsız Polis ve Gönül İşleri gibi diziler ile reyting rekorları kıran Timuçin Esen adlı oyuncu yer alacak.

Timuçin Esen'in yer alacağı dizide aynı zamanda Şevval Sam ve Murat Aygen gibi ünlü oyuncular da bulunacak. Yayınlanan her yeni fragmanı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bodrum Masalı dizisinin çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacağı bilgisi de yapım şirketi tarafından sosyal medya hesaplarında paylaşılmış durumda.

Dizide yer alan Evren Ergüven oldukça hırslı ve varlıklı bir otel sahibidir. Karısı Yıldız ve çocukları Ateş ile Su ise İstanbul'a göç eden Evren Ergüven'in en yakın dostlarıdır. Hayatta karısı ve çocuklarından başka kimsesi olmayan Evren Ergüven bir gün gizli bir aşk yaşamaya başlar.

Yaşadığı gizli ilişkiye kendisini fazla kaptıran Ergüven, ilişkisine yoğunlaştığı için büyük bir iflas olayı ile karşılaşır. Lüks hayatlarını terk etmek zorunda kalan Ergüven ve ailesini yeni sürprizler beklemektedir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz