Gülümse Yeter Show TV’de Başlıyor

14 Temmuz 2016
Gülümse Yeter Show TV’de Başlıyor

Show TV ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan Gülümse Yeter dizisinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Yılmaz Kunt ve Aslı Bekiroğlu gibi oyuncular yer alıyor. HT Magazin ekibine konuşan Gülümse Yeter dizisinin ünlü oyuncusu Erdal Özyağcılar, dizi ekibinden çok memnun olduğunu belirtti.

Best Model 2015 ve Best Model World 2015 birincisi olan Yılmaz Kunt ise ‘Bu dizi gülen insanların bir araya geldiği ve gülümsemeyi insanlara öğretmeyi hedefleyen bir dizi.’ açıklamasını yaptı.

Romantik komedi dizisi olacağı söylenen dizi aynı zamanda sıcak bir aile hikayesini de ekranlara taşıyacak. İnsanların yaşamları boyunca gülümsemeyi unutmamalarını istediklerini söyleyen dizi oyuncuları hayatın reçetesinde gülümsemenin yer aldığını söylediler.

Kore Dizisinden Uyarlanacak

Karadağlar dizisinde beraber çalıştıkları Fatih Direnç ile son dönemlerde aralarının daha iyi olduğunu söyleyen Erdal Özyağcılar, Kore dizisinden uyarlama olan ama içimizden birilerini anlatan bu dizi senaryosuna ilk bakışta ısındığını belirtti.

Dizide Hasan adlı karakteri canlandıracak olan ünlü oyuncu eşi vefat etmiş olan bir karakteri canlandıracak. Hasan adlı karaktere dizide eşi, oğlu ve torunu eşlik edecek. Dizinin ilk bölümü bu akşam saat 20:00'da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz