Ateş Üstünde İlk Bölümü Yayınlandı

Ateş Üstünde İlk Bölümü Yayınlandı

Kanal D ekranlarında dün akşam yayınlanan Ateş Üstünde dizisi ilk bölümü ile izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başardı. Yaşanmış olayları polisiye bir dizi olarak ekranlara taşıyan dizi reyting sonuçlarında da büyük başarılar elde etti.

Dizide yer alan Kaan ve Rüzgar adlı iki kardeş yetimhanede büyüyen ve acı dolu hayatlara sahip dolu iki ayrı karakterdir. Geçmişte yaşadıkları büyük aile sorunları onların trajik kaçış hikayesine ve yetimhaneye bırakılmasına sebep olur.

Polisiye Hikayesi

Kaan henüz 5 yaşındayken, Rüzgar ise 2 yaşındayken hayatlarının gidişatı tamamen değişir. Birbirlerinden başka tutunacak hiçbir şeyleri kalmayan iki kardeş aralarındaki sevgi bağı ile sıcak bir hayat hikayesine sahip olmaya başlarlar.

Anne ve babasız bir hayat yaşamaya alışan iki kardeşten Kaan olanı polis olurken, diğer kardeş ise cinayet hikayelerini kaleme almakta olan ünlü bir yazar olmuştur. Gerçek katillerin peşine düşen Kaan'ın hikayelerinden esinlenen Rüzgar, yazdığı romanları ile hayali karakterler ile polislik oynamaktadır.

Karakterlerin cinayet masasındaki cinayetleri çözmeye çalışmaları ve genç yaşlarına rağmen başarılı olmaları ekip arkadaşları Melis, Arif ve Naz'ın da büyük dikkatini çekmektedir. Kaan ile Asya arasındaki hiç bitmeyecek gibi gözüken tartışmalar ise büyük bir aşkın habercisidir. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz