Bodrum Masalı Ne Zaman Başlıyor?

admin

Kanal D

7 Ağustos 2016

Bodrum Masalı Ne Zaman Başlıyor?

Kanal D ekranlarında gündeme geldiği ilk günden beri büyük bir ilgi görmeye başlayan Bodrum Masalı dizisi için geri sayım sürüyor. Tanıtım fragmanı ile büyük bir kitle tarafından ilgi gören Bodrum Masalı dizisi 18 Ağustos tarihinde Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelecek.

Bodrum Masalı Konusu

Bodrum Masalı dizisinde Evren Ergüven büyük bir otele sahip olan hırslı bir adam olacak. Hırsına yenik düşen Ergüven, yatırımlarında her zaman yüksek risk oranlarını göz önünde bulundurmadan hareket etmektedir.

Mal varlığını yitiren Ergüven, yürüttüğü bütün hayır işleri ile ilgi gören karısı Yıldız'ı ve zengin hayata alışmış olan çocukları Ateş ile Su'yu da bu iflas olayı ile derinden etkilemiştir. Ailenin elindeki tek mal varlığı artık Bodrum'da yer alan mütevazi bir oteldir.

Ergüven ailesi alıştıkları lüks yaşamdan koparak Bodrum'da yer alan bu ufak otele yerleşmek zorunda kalırlar. Yeni dostluklar kurmaya başlayan ailenin iki çocuğu Ateş ve Su, mücadele etmenin ne demek olduğunu artık anlayacaktır. Bodrum'un hiç bilinmeyen taraflarını ve hayatın gözükmeyen zorlu yollarını görmeye başlayan aileyi artık yeni sürprizler beklemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz