Kalbimdeki Deniz Dizisi İddialı Bir Şekilde Geliyor

7 Ağustos 2016
Kalbimdeki Deniz Dizisi İddialı Bir Şekilde Geliyor

Pastel Film tarafından yapımcılığı üstlenen ve yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz'ün yer aldığı Kalbimdeki Deniz adlı dizi Fox TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Yeni yayın döneminin en iddialı dizilerinden olacağı söylenen dizinin senaryosunu ise Funda Çetin yazıyor.

Kutsi, Özge Özberk ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizinin projesine son olarak ‘Karagül’ dizisinden Sebahat Kumaş ve ‘Göç Zamanı’ dizisinden tanıdığımız Batuhan Ekşi'de dahil edildi.

Bölüm Başına 25 bin TL

Hazal Adıyaman'ın da kadroya dahil edileceği söylenen dizinin çok yakında Fox TV ekranlarında fırtınalar estireceği söyleniyor. Yeni yayın dönemine sıkı bir giriş yapmaya hazırlanan Fox TV'nin yeni dizisi Kalbimdeki Deniz dizisi reyting sonuçlarında başarılı olursa uzun soluklu bir dizi olarak yayın hayatına devam edecek.

Pastel Film imzalı olan dizinin başrollerinde yer alan Kutsi ve Özge Özberk'in ise bölüm başına 25 bin TL ücret alacağı öğrenildi. Dizi hakkında sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan ünü oyuncular, diziden beklentilerinin büyük olduğunu ve dizi setlerinde oldukça eğlendiklerini söylediler.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz