Şebnem Hassanisoughi ‘Vatanım Sensin’ Dizisine Dahil Oldu

Şebnem Hassanisoughi ‘Vatanım Sensin’ Dizisine Dahil Oldu

03 Medya tarafından yapımcılığı üstlenen Vatanım Sensin dizisinin başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel gibi ünlü isimler de yer alıyor. Dizi kadrosunun büyük bir kısmının ise belirlendiği söyleniyor. Diziye son olarak Rum kökenli bir şarkıcıyı seslendirecek ve canlandıracak kadın oyuncu aranıyordu. Söylentilere göre bu arayış artık sona ermiş durumda.

Dizinin Konusu Ne Olacak?

Daha önceleri Gökçe Bahadır ve Ekin Türkmen ile görüşen dizi ekibi son karar olarak ‘Poyraz Karayel’ dizisinde yer alan Şebnem Hassanisoughi ile anlaştı. Necati Şahin ve Nuran Evren Şit tarafından senaryosu kaleme alınan dizide Osmanlı dönemindeki bir askerin vatanı ve aşkı uğruna verdiği mücadele konu alınacak.

Kanal D ekranlarına yeni bir soluk getirmesi beklenen ‘Vatanım Sensin’ dizisi aynı zamanda uzun süredir hayranları tarafından merak edilen Şebnem Hassanisoughi'i de hayranları ile buluşturmayı başaracak.

Uzun soluklu bir dizi projesi olacağı söylenen Vatanım Sensin dizisinin reytinglerde başarı elde etmesi durumunda 3 sezonluk senaryosunun hazır olduğu söyleniyor. Eğer dizi için işler yolunda gider ise Kanal D ekranlarında yeni bir dizi efsanesi daha doğmuş olacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz