Bodrum Masalı Yeni Bölümü için Heyecan Dorukta!

Bodrum Masalı Yeni Bölümü için Heyecan Dorukta!

Bodrum Masalı dizisi yayınlandığı ilk bölümleri ile milyonların gönlünde taht kurmayı başardı. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan dizinin 3. bölüm tanıtım fragmanı da yayınlandı. Bodrum Masalı’nın yapımcılığını TMC Yapım ve Erol Avcı üstlenirken, dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz ve Murat Aygen gibi genç isimler bulunuyor.

Dizinin yeni bölüm fragmanında Ateş’in babasının gizlediği büyük sır için karar almak üzere olduğu görülüyor. Yıldız ise Gözde’nin kim olduğunu öğrenmek üzeredir. Perşembe akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı dizisinde heyecan ve entrika dolu sahneler yer alacak.

Son Bölümde Neler Oldu?

Bodrum Masalı dizisinin yayınlanan son bölümünde Kelebek ve Aslı gördükleri olaylar karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşamışlardı. Evren, Yıldız’dan habersiz bir şekilde yaptığı tüm yolsuzlukları gizlemek için çabalamaktadır.

Durumun ortaya çıkması Yıldız’ı kaybetmesine ve yaptıklarından dolayı hapse girmesine sebep olacaktır. Otel satışı konusunda ise Gözde ile Cahit arasındaki pazarlık giderek zorlaşmaya başlamaktadır.

Ateş ise artık Alara’ya duygularını açarak ona aşık olduğunu söylemiş ve sonuçlarına katlanmayı göze almıştır. Fakat babasının bir gece yarısı Gözde’nin evinden çıktığını gördükten sonra babasının sırrını öğrenmek için çabalamaya başlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz