Babam ve Ailesi Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Babam ve Ailesi Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Uzun süredir yeni bir dizi arayışı içerisinde olan Kanal D, yeni sezona ait yapımlarını duyurmaya devam ediyor. Yaz sezonu dizilerinin yavaş yavaş sona ermesi ile birlikte yeni dizi projelerini açıklamaya başlayan Kanal D’de yayınlanacak olan Babam ve Ailesi, duyurulduğu ilk günden beri büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Kanal D ekranlarında Eylül ayında izleyenlerin karşısına çıkacak olan Babam ve Ailesi dizisinin çok merak edilen oyuncu kadrosu da nihayet kesinleşti ve resmi olarak duyuruldu.

Çekimler İstanbul'da Devam Ediyor

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen Babam ve Ailesi dizisinin yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer alması bekleniyor. Babam ve Ailesi dizisinin başrol oyuncuları arasında Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci ve Sercan Badur’un yer alacağı tamamen kesinleşti.

Oyuncu kadrosuna aynı zamanda Erdem Akakçe, Emel Göksu, Can Albayrak, Hakan Altuntaş ve Ecem Sezgi Yurdatapan gibi isimler de eşlik edecek.

Büyük bir heyecan ile beklenen dizinin İstanbul’daki çekimlerine ise devam ediliyor. Dizinin çekildiği semtler ve bölgeler hakkında ise şimdilik kesin bir bilgi bulunmuyor. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz