Cesur ve Güzel’in Konusu Belli Oldu

30 Ağustos 2016
Cesur ve Güzel’in Konusu Belli Oldu

Geçtiğimiz hafta dizi dünyasında şoke eden bir gelişme yaşanmıştı. Uzun süredir gündeme gelen Siyah Beyaz adlı dizi sürpriz bir karar ile iptal edilmişti. Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün başrollerinde yer alacağı dizinin iptalinden sonra ise ünlü oyuncuların yeni projelerinin ne olacağı konusunda herkes büyük bir merak içerisine girmişti.

Kendilerine uygun bir senaryosu olmadığı gerekçesi ile dizi projesinden ayrılan ikili Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın hayal kırıklığı yaşamasına sebep olmuşlardı. Tuba Büyüküstün’ün erkeklere yönelik olan dizide yer almak istememesini kibar bir dil ile açıklamıştı.

Cesur ve Güzel Dizisinin Konusu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün yer alacağı yeni dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin yer alacak. Kıvanç Tatlıtuğ bu dizide Cesur adlı gizemli bir erkek karakterini canlandıracak.

Cesur adlı yakışıklı adam büyük şehirden kırsal kasabaya yerleşecek. Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan bu genç adam Süphan yani Tuba Büyüküstün ile kasabada tanışır. İki genç arasında başlayan büyük aşk bir yandan gizem dolu bir hal almaya başlamaktadır.

Karanlık aile geçmişlerinden bir haber olan ikili zaman içerisinde aşklarının imkansız olduğunu anlamaya başlarlar. Araya ikilinin ailelerinin girmesi ile birlikte olaylar artık bir kısır döngüye girmek üzeredir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz