Yüksek Sosyete 13. Bölümünde Kerem’in Akıbeti Belli Oluyor

admin

Star TV

10 Eylül 2016

Yüksek Sosyete 13. Bölümünde Kerem’in Akıbeti Belli Oluyor

Star TV’de kısa sürede büyük başarılar elde eden Yüksek Sosyete dizisinin 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Perşembe akşamları ekranlara gelen dizinin yeni bölümü ile ilgili ufak detaylar ortaya çıktı. Bi Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizide Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk ve Meriç Aral gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yeni bölümünde gerçekleri Kerem’e açıklamak üzere olan Can, Cansu’nun olayları erkenden fark etmesi ile büyük bir şoka uğrayacak. Ailesi ile birlikte büyük umutlar içerisinde olan Cansu, Kerem’i kendisinden uzak tutmak için elinden geleni yapmaktadır. Cansu’nun yalanlarını ve sakladığı olayları yakalamaya başlayan Kerem, gidişattan memnun değildir ve artık iyice şüpheli tavırlar içerisine girmeye başlar. Cansu hakkında araştırmalar ise çoktan başlatılmıştır.

Cansu'nun Yalanları Ortaya Çıkıyor

Kerem’in Cansu ile ilgili yaptığı araştırmalarda buldukları iyice kafasının karışmasına yol açar. Bu esnada Ece ve Mert ise Cansu’nun etrafında bulunarak ona destek olmaya çalışırlar. Diğer yandan Can’ın kazasından dolayı kendisini sorumlu gören Süreyya duygusal bir boşluğun içerisine doğru sürüklenmektedir. Cansu’nun herkesten sakladığı büyük sırrı tüm sosyetenin önüne düşer.

Yaz sezonunda ekranlara gelmeye başlayan dizinin başarılı reyting sonuçları elde etmesinden sonra kış sezonunda da Perşembe akşamları Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile yayınlanacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz