Boran Kuzum, Babaanne Yorganıyla Verdiği Pozlara Gelen Esprili Yorumlara Cevap Verdi! “Kahkaha Attım”

Aleyna

Haberler

1 Ocak 2021

Boran Kuzum, Babaanne Yorganıyla Verdiği Pozlara Gelen Esprili Yorumlara Cevap Verdi! “Kahkaha Attım”

Başarılı oyunculuğuyla, sempatik tavrıyla dikkatleri üzerine çeken Bran Kuzum’u hiç böyle görmüş müydünüz? Babaanne yorganıyla çekildiği pozları çok dikkat çekti. Boran Kuzum da gelen yorumlara ne tepki verdiğini anlattı. Kahkahayı patlatmış yakışıklı oyuncu!

Geçtiğimiz haftalarda GQ Turkey Men of The Year ödül töreni vardı. Bu ödül töreninden Boran Kuzum da Eşitlik Özel Ödülü’nü alarak ayrılmıştı. Boran Kuzum, bu ödül töreninde GQ markasının dikkatini çekmiş belli ki, bu kez de markanın kış sayısı için model oluvermiş.

Ortaya da öyle görüntüler çıkmış ki görseniz siz de şaşırırsınız. Babaannelerimizin, anneannelerimizin yıllar yıllar önce kullandıkları yorganları bilmeyen yoktur. İşte tam da bu yorganlarla ilginç pozlar vermiş Boran Kuzum. Bu pozları Instagram hesabından paylaşınca da yorumlar eksik olmamış tabii ki. Önce Fotoğrafları görelim!

Konsept oldukça farklı! Beyaz çoraplarla çimlere basmak, elinde üzümle poz vermek, babaanne yorganıyla ağaca çıkmak, babaanne yorganını havaya kaldırmak… Boran Kuzum yine de her haliyle tarzını ve yakışıklılığını koruyor. Bu fotoğraflarda da giydiği kıyafetlerle ve bakışlarıyla oldukça yakışıklı! Bir o kadar da fotojenik, yakışıklı oyuncumuz!

Bu pozları gören takipçilerden de yorumlar yağmur olup yağdı. Şimdi de bu komik yorumlara bir göz atalım!

Önce, Boran Kuzum’un çok yakın arkadaşı oyuncu Miray Daner’den bir yorum geldi. Miray Daner, “Bunlar ne!” nidalarıyla sorguladı pozları.

Sonra da ünlüler camiasının diğer isimlerinden yorum yağdı.

En komikleri ise Boran Kuzum’un hayranlarından gelenlerdi!

Boran Kuzum, bu pozlardan sonra sosyal medyada TT oldu. Başarılı oyuncu da bu yorumları okuduktan sonra ne tepki verdiğini anlattı. “Son günlerde bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Bazılarına kahkaha attım. Hepsi birbirinden yaratıcı.” sözlerini söyleyen Boran Kuzum’u hayranlar bir hayli eğlendirmiş. Ne mutlu onlara diyelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz