Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ve Defne Samyeli ile Yaşadığı İlişkilerle 2020’nin En Çok Konuşulan İsmi Oldu!

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ve Defne Samyeli ile Yaşadığı İlişkilerle 2020’nin En Çok Konuşulan İsmi Oldu!

2020’nin son günlerinde yapılan araştırmalara göre; Cem Yılmaz magazine en çok konu olan isimlerden biri olmuş. Öyle ki ünlü komedyen hem Serenay Sarıkaya’yla hem de Defne Samyeli’yle yaşadığı aşk dolayısıyla toplam 42.972 habere konu olmuş.

Gelin, önce Defne Samyeli’yi sonra da Serenay Sarıkaya’yı hatırlayalım.

Cem Yılmaz’ın Defne samyeli Aşkı

2018 yılında aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ikilisi aşklarını herkese duyurmuştu. Aşık çift mutluluklarını yaşıyordu ama ilişkileri sadece 1 buçuk yıl sürebildi.

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çifti birlikte yaşıyordu. Defne Hanım’ın evden ayrılması ayrılmalarına işaret olmuştu. Defne Samyeli’nin sevgilisinin Karakomik Filmler adlı filminin galasına gitmemesi de düşünceleri güçlendirmişti. Mutlu çiftin ayrıldığı anlaşıldı.

Ardından bambaşka bir iddia magazin gündemine fişek gibi yayılmıştı. Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çiftinin arasına Serenay Sarıkaya’nın girdiği söz konusuydu. İddialara göre, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın iyi anlaşmasını kaldıramayan Defne samyeli, Cem Bey’den ayrılmak istemiş.

İddialar, dedikodular yalanlansa da aradan çok geçmeden şaşırtıcı haber gelmişti. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya Aşkı

Çift bir tarafta Defne Samyeli’yi bir tarafta da Kerem Bürsin’i geride bırakıp dolu dizgin aşklarına başladı. Ortada bir aşk üçgeni değil de aşk dörtgeni vardı bu kez. Ancak Cem Yılmaz’ın şansından mıdır yoksa Serenay Sarıkaya’dan mıdır bilinmez, ikilinin aşkı da ayrılmalı barışmalı bir şekilde ilerledi.

En sonunda geçtiğimiz aylarda kesinleşen bir ayrılık haberi aldık. Cem Yılmaz’ın bu ilişkisi de hüsranla sonuçlandı. Hüsranla sonuçlanan ilişkilerin ardından ortadaki durum ise şöyle: Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile olan fotoğraflarını hemen silmedi. Defne Samyeli de, Cem Yılmaz’la olan fotoğraflarını uzun bir süre profilinde tutmuştu. Serenay Sarıkaya ise ayrılıktan sonra inzivaya çekildi.

Derkeeen; dedikodular, söylentiler, iddialar, yalanlamalar bu iki yıl içinde havada uçuştu. Cem Yılmaz da ayrılmalı barışmalı ilerleyen Defne Samyeli ve Serenay Sarıkaya ile olan ilişkileri sayesinde magazin gündemini bir hayli meşgul etti.

Bu hüsranla sonuçlanan aşklardan kime yazık oldu derseniz, tam bir soru işareti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz