Boran Kuzum ve Miray Daner Arasında Neler Oluyor: “Yol Arkadaşım”

Aleyna

Haberler

13 Ekim 2020

Boran Kuzum ve Miray Daner Arasında Neler Oluyor: “Yol Arkadaşım”

Saygı dizisinde birlikte rol alan ve adları uzun süredir aşk dedikodularına karışan Boran Kuzum ve Miray Daner, paylaşımlarıyla kafaları karıştırdı.

Genç oyuncular Boran Kuzum ve Miray Daner, Vatanım Sensin dizisinde canlandırdıkları Hilal ve Leon karakterleriyle birer fenomene dönüştü. Oyunculukları ve aralarındaki kimya sayesinde yurt dışından bile “En İyi Dizi Çifti” ödülleri alan ikili, dizi bittikten sonra da iletişimi koparmadı. Kolay kolay rastlanmayan bir uyum yakalayan Boran Kuzum ve Miray Daner, bu kez Blu TV’de yayınlanacak Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi için bir araya geldi.

Karşılıklı İltifatlar Yağdırdılar

Miray Daner ve Boran Kuzum, Saygı dizisinin çekimlerinin bittiğini Instagram’dan duyurdu ve ekibe teşekkür ettikleri paylaşımlar yaptı. Ancak Boran Kuzum’un en özel teşekkürü Miray Daner içindi.

Daner ise “İyi ki sen” diye bitirdiği cevabıyla dedikoduları daha da ateşledi.

Miray Daner'in cevabı

Binlerce Yorum Yağdı

Daner ve Kuzum her sorulduğunda aşk iddialarını yalanladı ve çok iyi arkadaş olduklarını vurguladı. Özellikle Daner, bu yorumunda Kuzum’a “arkadaşım” diye hitap etse de dedikodular tekrar başladı.

Hayran yorumları

Vatanım Sensin dizisinden beri iki oyuncunun sevgili olmasını isteyen hayranları, bu gönderilere binlerce yorum yağdırdı. Çoğu kişi artık sevgili olmalarını isterken, bazıları da arkadaşlıklarının güzelliğini övdü. İki oyuncunun arasında her ne geçiyorsa oyunculuklarını ve kariyerlerini olumlu etkilediği kesin. Bu nedenle onları yeni projelerde de bir arada görme ihtimalimiz çok yüksek, tıpkı aşk dedikodularının hiç bitmeme ihtimali gibi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz