Gülmeye İhtiyacımız Var! İyi Aile Babası Çok Yakında Başlıyor!

Aleyna

Kanal D

13 Ekim 2020

Gülmeye İhtiyacımız Var! İyi Aile Babası Çok Yakında Başlıyor!

Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Melek Baykal, Şebnem Bozoklu ve Timur Acar gibi komedi yeteneği tescilli isimlerin rol aldığı İyi Aile Babası dizisinin okuma provaları başladı.

Bu sezon ekranlarda uzun zamandır görmediğimiz kadar kaliteli diziler var. Ancak gülmeye çok ihtiyacımız olan salgın günlerinde komedi yapımlarına yer verilmemesi büyük bir eksiklik olarak göze çarpıyor. Var olan yapımlar da birer birer ekran macerasına son veriyor. Süreç Film’in Kanal D için hazırladığı İyi Aile Babası ise bu açığı uzun süre kapatmaya talip!

Kadroda Dev İsimler Var

Melek Baykal

Adından da anlaşıldığı gibi bir aile komedisi olan İyi Aile Babası, sit-com formatında olacak. Senaryosunu komedinin usta ismi Tayfun Güneyer’in yazdığı dizinin yönetmeni ise Avrupa Yakası ve Jet Sosyete başta olmak üzere pek çok komedi dizisini yöneten ve Ata Demirer’in filmlerinde adını gördüğümüz Hakan Algül.

Salih Kalyon

Oyuncu kadrosu ise Salih Kalyon ve Melek Baykal gibi duayen isimleri komedi yeteneği tartışılmaz hale gelen Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Timur Acar gibi oyuncularla buluşturdu. Kadroda ayrıca Bahar Şahin, Beste Bereket, Rukan Kandemir, Bahar Suer, Berke Üsdiken, Berat Efe Parlar ve Ecrinsu Çoban gibi kaliteli isimler ve genç yetenekler var.

Okuma Provası Keyifli Geçti

İyi Aile Babası Okuma Provaları

Dizinin kamera arkası ekibi ve tüm oyuncuları okuma provası için bir araya geldi. Beykoz Kundura Fabrikası’da yapılan prova sık sık kahkahalarla kesildi. Ekranlara komedi yapımıyla ve güçlü bir kadroyla döndükleri için memnun olduklarını belirten oyuncular, çekimlerin başlaması için gün sayıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz