Bu Çocuk Bildiğiniz Yakışıklı! Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Oğulları Karan İçin Gelecek Planları Büyük Takdir Topladı…

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2020

Bu Çocuk Bildiğiniz Yakışıklı! Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Oğulları Karan İçin Gelecek Planları Büyük Takdir Topladı…

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in 1 yaşındaki oğulları Karan, anne ve babasının genetik özelliklerini toplayan ve şimdiden çok yakışıklı olacağı belli dünyalar güzeli bir bebek. Karan’ın doğumundan sonra kariyer hayatına ara veren Fahriye Evcen, oğlu büyürken her anında yanında olmak istediğini söylüyordu.

Her Yerden Reklam Teklifi Yağıyor!

Minik Karan’a birçok yerden sayısız reklam teklifinin geldiği biliniyordu. Fahriye ve Burak çiftinin ise gelen teklifleri değerlendirmeye alıp almayacağı merak konusuydu. Geçtiğimiz günlerde ailecek alışveriş merkezinde alışveriş yaparken objektiflere yakalanan çift, bu konuda” Karan’ın reklamlarda oynamasına hiç ihtiyaç yok. Şimdilik böyle bir düşüncemiz yok.” açıklamasını yapmıştı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bizimkisi bir aşk hikayesi.. ? @burakozcivit

Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf)’in paylaştığı bir gönderi ()

Minik Karan’ın Montu Bile Olay Oluyor

Fahriye Evcen’in akşam gezmesi sırasında oğluna giydirdiği mont gündeme oturdu. Herkesin dikkatini çeken ve fiyatını merak ettiği montun değeri ne kadar olduğu takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Türkiye’de satışı olmayan 4800 TL değerindeki mont, sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Fahriye Evcen’in kendi hesabında uygun fiyatlı bir markanın ürünlerini takipçilerine tavsiye etmesi fakat oğluna yüksek fiyatlı mont giydirmesi tepkilere yol açmıştı.

blank

Karan’ın Geleceğine Altın Yatırımı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, oğullarının geleceği için şimdiden yatırımlarını yapmaya başladılar. İkili, oğulları Karan için her ay beşibiryerde alıp banka hesabına yatırıyor ve 18 yaşına kadar bunu devam ettireceklerini söylüyor. Şimdiden emeklilik zamanlarına ve Karan’ın ileriki yaşlarına yatırım yapan çiftin, çok fazla sayıda gayrimenkul aldığı da biliniyor.

Fahriye Evcen Şimdiden Okul Arayışında

Türkiye’nin en ünlü çiftleri arasında yer alan Fahriye ve Burak, bir yaşındaki bebekleri için şimdiden okul arayışına girdi. Burak Özçivit bu konu hakkında gazetecilere; “Okul arayışını Fahriye çok güzel yapıyor. Daha erken olmasına rağmen şimdiden araştırma yapıyoruz. Bizim zamanımızda böyle bir şey yoktu, devir değişti. Devir böyle bir devir.” sözlerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz