Özge Özpirinçci’den Berrak Tüzünataç’a Muhteşem Kutlama! “Yanımda sen varsın diye…”

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2020

Özge Özpirinçci’den Berrak Tüzünataç’a Muhteşem Kutlama! “Yanımda sen varsın diye…”

Özge Özpirinçci, yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç’ın doğum gününü Instagram’dan kutladı. Dostlukları parmak ısırtan ikiliye yüzlerce mesaj yağdı.

Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç

Ünlü oyuncular Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç’ın dostluğunu bilmeyen yok. Senelerdir birbirlerinin acı tatlı her anını paylaşan ikili, geçen yaz beraber bir film çekerek dostluklarını iş ortamına da taşıdı.

Berrak Tüzünataç ve Özge Özpirinçci

Hikayesini Berrak Tüzünataç’ın yazdığı Biz Böyleyiz filminin başrol oyuncularından biri olan Özge Özpirinçci, “Beğenmesem bile bu filmde ona destek olmak isterdim” diyerek dostluklarının gücünü gösterdi.

“Yanımda sen vardın diye…”

2 Kasım, Berrak Tüzünataç’ın doğum günü. Berrak Tüzünataç, pandeminin ve İzmir depreminin gölgesinde geçen doğum günü için kutlama yapmadı. Ancak Özge Özpirinçci dostunun doğum gününü hem unutmadı hem de unutturmadı!

Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç

Özge Özpirinçci, Instagram hesabından beraber çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak arkadaşının doğum gününü kutladı. “Bugünü de asla unutamam. Hem günün güzelliğinden hem de sen varsın diye!” yazısıyla en güzel anılarından birini paylaşan oyuncu takipçilerini duygulandırdı. Yin Yang sembolü ekleyerek farklılıklarına rağmen birbirlerini tamamladıklarını anlatan Özpirinçci, bu paylaşımla yetinmedi!

“Sensiz çok sıkıcı olurdu!”

Özge Özpirinçci, 6 yıl önce New York’ta çekilen pozlarını da tekrar paylaştı. “3 dakika konuşmamız en başarılı psikologların 1 saatinden değerlidir” diyerek arkadaşının onun için önemini anlatan Özpirinçci, “Birbirimizi ileriye götüreceğimiz nice senelere” diyerek bir dilek tuttu. Geçen altı seneye baktığımızda görülen o ki, bu dilek çoktan gerçek oldu ve devamı da geliyor!

Anlamlı Bir Kampanya

Öte yandan Berrak Tüzünataç, doğum gününü her yıl olduğu gibi büyük bir partiyle kutlamak yerine daha önce sözünü ettiği gibi bir bağış kampanyası açtı. Hediye kabul etmek yerine güvenilir bir derneğe yardım yapılmasını tercih eden Tüzünataç’a övgü yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz