Bu İddia Çok Konuşulacak! Hacı Sabancı’nın Sevgilisi Nazlı Kayı’ya Aldığı Yüzüğe Annesi Arzu Sabancı El Koydu…

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2020

Bu İddia Çok Konuşulacak! Hacı Sabancı’nın Sevgilisi Nazlı Kayı’ya Aldığı Yüzüğe Annesi Arzu Sabancı El Koydu…

Uzun zamandır birlikte olan Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı sonunda evlilik kararı almıştı. Nazlı Kayı’ya evlilik teklifi eden ve “Evet” cevabını alan Hacı Sabancı’nın evleneceğini duyanlar oldukça şaşırmıştı. Çiftin evlilik kararı ile ilgili ortaya öyle bir iddia atıldı ki, bir anda en çok konuşulan haberler arasına girdi.

nazlı kayı ve hacı sabancı

Sosyetenin En Gözde Çifti

28 yaşında olan Nazlı Kayı’nın Hacı Sabancı ile ilişki yaşadığı ortaya çıktığında herkes ünlü çifti birbirine çok yakıştırmıştı. Hatta öncesinde Özge Ulusoy beraberliğine onay vermeyen anne Arzu Sabancı bile bu ilişkiyi onaylamış görünüyordu. Çünkü Nazlı Kayı davetlere tüm aileyle birlikte katılmaya başlamıştı. O zamanlar henüz kendisini çok tanımadığımız Nazlı Kayı da aslında zaten sosyeteye dahildi ve Şeyma Subaşı ile olan yakınlığıyla biliniyordu.

hacı sabancı nazlı kayı

Evlenmez Denilen Hacı Sabancı’yı Nikah Masasına Oturtuyor!

Çiftin ilişkileri uzun süredir sorunsuz devam ediyordu. Özge Ulusoy ile de evleneceği düşünülen fakat sürpriz bir kararla ayrılan Hacı Sabancı’nın nikah masasına oturacağına ise pek ihtimal verilmiyordu. Fakat 33 yaşına giren Hacı Sabancı artık evlilik kararı almış olacak ki, Nazlı Kayı’ya evlenme teklifi etmiş ve “Evet” cevabını almıştı.

nazlı kayı hacı sabancı çifti

Aldığı Yüzüğe Annesi El Koydu İddiası!

Hacı Sabancı’nın evlilik teklifi etmesi üzerine çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre Hacı, sevgilisi Nazlı’ya 10 karatlık bir tektaş yüzük almış fakat Arzu Sabancı yüzüğü abartılı bularak el koymuştu. Arzu Sabancı’nın kendi 7 karatlık yüzüğünü oğluna verdiği ve “Parlatırsan yeni gibi olur” dediği söylentileri öne sürüldü. Henüz sadece iddia olan bu söylentilere Sabancı ailesinden ya da Nazlı Kayı’dan bir cevap gelmedi.

arzu sabancı hacı sabancı

Hakimiyet Anne Arzu Sabancı’da

Hacı Sabancı’nın Özge Ulusoy ile olan tam 4 yıllık ilişkisinin bitiş nedeni olarak gösterilen Arzu Sabancı, ailenin tüm iplerini eline almış diyebiliriz. Ayrıldıktan sonra Özge Ulusoy’un Arzu Sabancı için kendi annesine küfür içerikli mesajlar attığı öne sürülse de bu ayrılık kararında Arzu Hanım’ın parmağının olduğu kesindi. Nazlı Kayı’nın yüzüğüne el koyduğu iddiaları ise ortalığı karıştıracak ve eğer doğruysa şimdiden gelin-kaynananın arasını açacak gibi gözüküyor. Peki, siz Arzu Sabancı hakkındaki söylentiler ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz