Kubilay Aka Hakkında Çıkan “Hapis Kararı ve Görüldüğü Yerde Yakalanacak” İddialarına Cevap Verdi: “Utanç ve Üzüntü Duyuyorum…”

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2020

Kubilay Aka Hakkında Çıkan “Hapis Kararı ve Görüldüğü Yerde Yakalanacak” İddialarına Cevap Verdi: “Utanç ve Üzüntü Duyuyorum…”

Kubilay Aka, aylar önce bir kız arkadaşına attığı cinsel içerikli mesajlarla ifşa edilmişti. Beyza Güneş adlı kişiye attığı mesajlar Miray Daner ile arasını bozmuş, hatta ikili bu olaylar yüzünden ayrılmıştı. Kubilay Aka ise kendisini ifşa ve tehdit eden arkadaşı hakkında şikayette bulundu. Açılan soruşturma sürecinde ifade vermeye gitmediği için ise hakkında “Görüldüğü anda yakalanıp adliyeye gönderileceği” söylentileri çıkmıştı. Ünlü oyuncudan, ilk kez açıklama geldi…

Kubilay Aka Cephesinde Neler Olmuştu?

Kubilay Aka, Instagram üzerinden mesajlaştığı Beyza Güneş ile mesajları ifşalanınca zor duruma düşmüştü. Ayrıca Beyza Güneş ile buluştuğu söylenen Aka’ya, Miray Daner’e olan ihaneti yüzünden bir dönem çok fazla tepki yağmıştı.

blank

Kubilay Aka Dava Açmıştı

Olanların üstüne ve kız arkadaşının mesajları sosyal medyada ifşa etmesinden sonra Kubilay Aka dava açmış ve “Aramızdaki konuları ifşa etmek büyük suç. Hukuki kollarla çözeceğim. Dün akşam karakola gidip bu kızı şikayet ettim” açıklamalarında bulunmuştu.

“Bazen Birine Güvenirsiniz ve Başınıza Böyle İşler Gelir…”

Kubilay Aka, böyle olaylarla basına yansımaktan nefret ettiğini söylemişti. “Bazen birine güvenirsiniz ve başınıza böyle işler geliyor. Ben sapık ya da düşkün değilim. Hayatımıza birileri girip çıkıyor sonuçta. Artık hukuki bir süreç, çok fazla konuşmak istemiyorum” açıklamalarında bulunmuştu.

blank

Hakkında Hapis Kararı İddiası

Kubilay Aka açtığı dava sonucunda ifade vermeye gitmediği için hakkında “Görüldüğü yerde yakalanacak” ve “Kubilay Aka Hakkında Hapis” kararı başlıklı çokça haber çıkmıştı. Kubilay Aka’dan dün gece ilk kez bu söylentilere cevap geldi.

“Utanç ve Üzüntü Duyuyorum”

blank

Bir kaç gündür hakkında çıkan haberleri görmekten utanç ve üzüntü duyduğunu söyleyen Kubilay Aka, tüm söylentileri yalanladı. Hakkında hapis kararı veya yakalanma kararının da olmadığını ifade etti. “Kendi açtığım davanın ifadesine gitmeme gibi bir durumum yok. Dosya farklı bir şehre gittiği için ifade veremedim. Dosyayı İstanbul’a istedik, burada ifade vereceğim. Bu kadar. Böyle hassas haberler yazılmadan önce keşke aranıp doğrusu sorulsa.” sitemlerinde bulundu. Kubilay Aka, ayrıca “Görüldüğü yerde yakalanacak” başlıkları için de sitem etti. “Çok ağır bir başlık” ifadelerini kullanarak rahatsızlığını da dile getirmiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz