Bu İtiraf Çok Konuşulacak! Yeşilçam’ın Yıldızı Selin Şekerci: “Fiziğim Müthiş Değil Hile Yapmayı Seviyorum”

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Bu İtiraf Çok Konuşulacak! Yeşilçam’ın Yıldızı Selin Şekerci: “Fiziğim Müthiş Değil Hile Yapmayı Seviyorum”

Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen Selin Şekerci, şimdilerde yeni projesi Yeşilçam için izleyiciyle buluşmaya gün sayıyor. BeStyle dergisine konuşan güzel oyuncu özel hayatı ve kariyerine dair çarpıcı itiraflarda bulundu. Ünlü oyuncunun fiziği ile ilgili yaptığı itiraf çok konuşuldu.

yeşilçam-selin şekerci

22 Nisan’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Yeşilçam, daha başlamadan olay oldu. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci gibi oyuncuların olduğu ve yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu dizi çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

yeşilçam-selin şekerci

Merakla beklenen dizinin güzel oyuncusu Selin Şekerci BeStyle dergisine konuştu. Daha önce Kaçak Gelinler, Çoban Yıldızı, Melekler Korusun, Kızım gibi önemli projelerde başarılı performans sergileyen sevilen oyuncu birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Hile Yapmayı Seviyorum”

yeşilçam-selin şekerci

Sağlıklı beslenmek için çok çaba harcadığını dile getiren güzel oyuncu, “Kusurlarımı kapatmayı iyi biliyorum” itirafında bulundu. Kusurlarını iyi kapadığı için müthiş bir fiziği varmış gibi gözüken ünlü oyuncu “Fiziğim müthiş değil, hile yapmayı seviyorum. Özgüven en güzel giysi.” diyerek sözlerine devam etti.

“Geçirdiğim Bir Kaza Beni Sahneye Attı”

Oyunculuğa nasıl başladığını anlatan Selin Şekerci, çocukken aslında balerin olmak istediğini söyledi. Geçirdiği bir kaza sonucu dans edemeyecek hale gelen güzel oyuncu, annesinin desteği ile oyunculukla tanışmış. Sonrası da hızla gelmiş zaten. Her şeyde bir hayır vardır demek ki.

yeşilçam-selin şekerci

Bulunduğu sektörün çok fedakarlık gerektiren bir sektör olduğunu söyleyen güzel oyuncu, ““Dışarıdan pespembe görünse de içinde kalması öyle zor bir yer ki.” dedi. Yaptığı mesleğin çok fazla sabır gerektiren bir meslek olduğunu dile getiren Şekerci, “Her an ayağınız kayabilir ya da biri sizi yanlışlıkla itebilir.” diyerek bulunduğu sektörün iç yüzünü anlattı.

yeşilçam-selin şekerci

Yeşilçam için çok heyecanlı olduğunu dile getiren başarılı oyuncu, hayat verdiği karakterin çocukken kurduğu hayallerin vücut bulmuş hali olduğunu söyledi. Selin Şekerci’ye yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz