O da Bizdenmiş! Burçin Terzioğlu Fake Hesabı İle Nasıl Stalk Yaptığını Anlattı

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

O da Bizdenmiş! Burçin Terzioğlu Fake Hesabı İle Nasıl Stalk Yaptığını Anlattı

Burçin Terzioğlu İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Kendisiyle ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, fake hesabının olduğunu itiraf etti.

burçin terzioğlu

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından olan Burçin Terzioğlu, gündemden düşmüyor. Poyraz Karayel, Merhamet, Hakan Muhafız, Ezel gibi önemli projelerde izlediğimiz ünlü oyuncunun her yaptığı adeta olay oluyor.

burçin terzioğlu

Sevilen oyuncu, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Kendi ile ilgili merak edilenleri yanıtlayan güzel oyuncu, herkesi şok edecek açıklamalarda bulundu.

“Fake Hesabım Var”

Burçin Terzioğlu fala çok inanmadığını ama astrolojiye inandığını söyledi. Her sene yıllık rapor aldığını dile getiren güzel oyuncu, Danışması veya sorması gereken bir şey olunca hemen astroloğuna koşuyormuş.

burçin terzioğlu

Fake sosyal medya hesabının olduğunu açıklayan Burçin Terzioğlu, “Abuk subuk bir şeye bakmak istediğimde oradan bakıyorum” dedi. Ünlü oyuncunun fake hesap itirafı ise çok konuşuldu.

burçin terzioğlu

Ünlü oyuncu karmaya da çok inandığını eklemeden geçmedi. “Ah etmem beddua etmem” diyen Burçin Terzioğlu, “Evren ona yapacağını yapar. 3 gün sonra yapar, 3 sene sonra yapar ama ben görürüm. Dönüp dolaşıp bana gelir diye ah etmem.” dedi. Hiç kin tutmadığını dile getiren Burçin Terzioğlu, kötü bir şey yaşadığı insana bile mutlaka selam veriyormuş.

“Bir Ay Basket Topu Gibi Gezdim”

Henüz dört yaşındayken sektöre atılan güzel oyuncu, bulunduğu sektöründen zorluklarından bahsetti. Çocukken oyunculuğu işten ziyade bir oyun gibi düşündüğünü dile getiren Terzioğlu, “Çalıştığım sette bir çocuk oyuncu varsa uykusunun geldiğini görüyorsam yada yemek saatine daha var ama karnının acıktığını görüyorsam paramparça oluyorum.” diyerek sözlerine devam etti.

burçin terzioğlu

Estetiği olduğunu itiraf eden Burçin Terzioğlu, 19-20 yaşlarındayken burnunu yaptırmış. O zamanlar teknolojinin çok kötü olduğunu söyleyen ünlü oyuncu “Bir ay basket topu gibi gezdim” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz