Eliz’in Son Hali Görenleri Şoke Etti! Buse Varol’un Canı Sıkılınca Kızı Eliz’e Sardı: “Eliz Nine!”

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Eliz’in Son Hali Görenleri Şoke Etti! Buse Varol’un Canı Sıkılınca Kızı Eliz’e Sardı: “Eliz Nine!”

Buse Varol ve Alişan çifti magazin gündemini etkilemeye devam ediyor! Burak ve Eliz’le birlikte büyük bir aile olan Tektaş çifti; Instagram hesaplarından kendileri ve aileleriyle ilgili gönderiler paylaşmaya devam ediyor. Bugün ise Tektaş ailesinin annesi Buse Varol’un canı sıkılınca Instagram filtrelerini kızında denemek istemiş ve Eliz’i yaşlandırmış. Daha iki aylık bir bebeği yaşlı nine filtresiyle görmek de biraz garip oldu açıkçası; ama eminiz ki Buse Varol çok eğlenmiştir!

Buse Varol ve Alişan

2018 yılında nikah masasına oturan çiftimiz, Koronavirüs pandemisi nedeniyle sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı. Özellikle de Alişan’ın eşi Buse Varol; ilk çocuğu Burak’ı kucağına aldıktan kısa bir süre sonra hem Koronavirüs pandemisi patlak verdi hem de Eliz’e hamile olduğunu öğrendi. Hal böyle olunca oyunculuk kariyerine ara vermek zorunda kalan Buse Varol; Instagram hesabını çok daha aktif bir şekilde kullanmaya başladı.

Buse Varol, Eliz ve Burak

Eliz Yaşlı Teyze Oldu!

Instagram hesabında ara sıra markalarla işbirlikleri yapan Buse Varol; bir yandan hayatını takipçileriyle paylaşıyor bir yandan da para kazanıyor. Son dönemlerde Instagram Influencerların ne kadar kazandığını hatırlatmama gerek yok sanırım! Özellikle de anne ve anne adaylarının yakından takip ettiği Buse Varol; pek çok kişiye örnek olmaya devam ediyor.

blank

Ara sıra çocuklarına ve eşi Alişan’a hazırladığı yemeklerin de tarifini takipçileriyle paylaşmaktan geri durmayan Buse Varol; hamaratlığını ve marifetlerini cümle aleme gösteriyor! Bugün ise güzel oyuncunun evde canı sıkılmış olacak ki; kızı Eliz’i şekilden şekile soktu! Bildiğiniz gibi Instagram filtreleri sayesinde vezir de oluyoruz rezil de; Buse Varol da kızı Eliz’i Instagram filtreleri sayesinde yaşlı bir teyzeye çevirdi ve story olarak paylaştı. Küçük Eliz o kadar tatlı ki yaşlı teyze filtresi bile çok yakışmış. Maşallah sana!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz