Bu Kadar Acımasız Yorum Yapılmaz! Seda Sayan Safiye Soyman-Faik Öztürk Çiftine Konuk Oldu

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Bu Kadar Acımasız Yorum Yapılmaz! Seda Sayan Safiye Soyman-Faik Öztürk Çiftine Konuk Oldu

Seda Sayan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün evine konuk oldu. Ünlü çifte elleriyle iftar yemeği hazırlayan Seda Abla, takipçilerinin acımasız yorumları yüzünden iftarın tadını çıkaramadı.

Seda Sayan ve Safiye Soyman’ın Dillere Destan Dostluğu!

Televizyon dünyasının sevilen isimleri Seda Sayan ve Safiye Soyman’ın ne kadar yakın arkadaş olduğunu bilmeyen yoktur! Pandemi sebebiyle görüşmeleri seyrelse de birbirlerini kalpten sevdikleri aşikar.

Çok Eğleniyorlar

Fırsat buldukça bir araya gelen ikili birlikte çok eğleniyor. 1 aydan sonra geçtiğimiz hafta bir araya gelen Seda Sayan ve Safiye Soyman, eğlenceli bir video ile takipçilerinin karşısına geçmişti. 30 yıllık dostluklarını anlatan Soyman, iyi dileklerde bulunmayı da ihmal etmemişti.

Birlikte İftar Yaptılar

Sıkı dostlar önceki gün iftar yemeği için Safiye Soyman- Faik Öztürk çiftinin evinde bir araya geldi. Kendi elleriyle patlıcan yemeği yapan Seda Abla, Safiş’i adeta eski günlere götürdü.

O zaman Televizyonlar Siyah-Beyaz mıydı?

blank

İki dostun bir araya gelip de eskileri anmaması olur mu? Seda-Safiye-Faik üçlüsü yemeğin pişmesini beklerken mutfakta sohbete başladı. O anları Instagram hesabında paylaşan Safiye Soyman, eski ramazanları andı. ‘Ben onun çocuğuna bakardım, o da bize yemekler hazırlardı’ şeklinde konuşan Safiye Soyman’a eşinden esprili cevap geldi: ‘O zaman televizyonlar siyah-beyaz mıydı?’.

blank

Faik Öztürk’ün esprili sorusuna katılarak gülen Seda Sayan’dan da esprili yanıt gecikmedi: ‘Benim zamanımda değildi, ama Safiye’nin zamanında olabilir’

Son Günlerde Estetik Operasyonlarla Gündeme Geldi!

blank

Geçtiğimiz ay bir doğum günü kutlamasına katılan Seda Sayan’ın filtreli fotoğrafı ve geçirdiği estetik operasyonlar hakkında bir hayli konuşulmuştu. Takipçileri Seda Sayan’a ‘Bu kadın hiç yaşlanmıyor, 18 yaşına yeni mi girdin, en küçük Seda Abla görünüyor’ şeklinde övgü dolu yorumlar yapmıştı.

Takipçiler Bu Kez Haddini Aştı!

blank

Son olarak lip lifting yaptıran Seda Sayan, Gelinim Mutfakta çekimlerine dudağındaki bant ile katılmış, o görüntüler sosyal medyada çok konuşulmuştu. Dudakları normale dönen Seda Sayan’a, Safiye Soyman’ın paylaştığı iftar videosunun altında acımasız yorumlar yağdı.

blank

Seda Sayan’ın dudaklarını ağır benzetmelerle eleştiren takipçiler bu sefer haddini aştı! Umarız Seda Abla tüm hadsiz yorumları görmezden gelerek, güzelliğinin tadını çıkarır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz