Yasak Elma ve Kuruluş Osman Dizisinin Başrol Oyuncuları Evlilik Yolunda! Adım Adım Düğüne Gidiyoruz

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Yasak Elma ve Kuruluş Osman Dizisinin Başrol Oyuncuları Evlilik Yolunda! Adım Adım Düğüne Gidiyoruz

Diziler arası evlilik telaşı. İki reyting rekoru dizi olan Yasak Elma ve Kuruluş Osman dizileri adeta birbirlerine dünür oluyor. Yasak Elma Kuruluş Osman dizisine kız istemeye gidiyor. İşte ünlü oyuncuların evlilik telaşı ve sevinci!

Düğün Pandemiye Bağlı

Ekranların sevilen dizilerinden olan Yasak Elma ve Kuruluş Osman dizilerinin ünlü oyuncuları Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy uzun süredir yaşadıkları ilişkiyi bir adım öteye taşıyorlar. Yasak Elma dizisinin sevilen karizmatik oyuncusu Berk Oktay dizide Çağatay rolüne hayat veriyor. Ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy ise Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterini canlandırıyor. Uzun bir süredir birlikte olan ve birlikteliklerini hiç gizlemeyen ikili ilişkilerini en başından beri hayranlarının gözü önünde yaşamayı tercih eden çiftlerden. Evlilik için bekledikleri tek şeyse Pandemi!

Berk Oktay Daha Çok Paylaşıyor

Berk Oktay bu konuda daha açık davranmış ve sosyal medyadan sık sık birlikte oldukları fotoğraflarını paylaşmıştı. Şubat ayında sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’a evlilik teklifi eden Berk Oktay sevgilisinden de “Evet” cevabını alarak mutluluklarını bir adım daha ileriye taşımışlardı. Hatta nam-ı değer Çağatay yani Berk Oktay bu mutlu haberi Instagram hesabından “Beraber yaşlanalım mı?” dedim “Evet” dedi diyerek paylaşmıştı. Duygusal aşık Berk Oktay evlilik teklifinden önce Yıldız Çağrı Atiksoy’un ailesi ile tanışmayı da ihmal etmemiş sevgilisinin İzmir’de yaşayan ailesini ziyaret etmişti.

Pandemi İzin Verir Vermez Evleneceğiz!

Özel hayatı ile ilgili genelde hep açık davranan Berk Oktay önceki gün de magazin muhabirlerine yakalandı. Muhabirlerin, sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’la ilgili sorularına karşılıksa onunla gurur duyduğunu söyledi. “Yıldız benden daha çok çalışıyor. Bazen aynı evin içinde birbirimizi göremiyoruz. Çok kısa sürede at binmeyi kılıç kullanmayı öğrendi. Aksiyon adamı bakarsanız benim ama Yıldız zor bir sette çok başarılı bir performans gösteriyor. Hatta bir sahnede adamları kılıçla biçe biçe geliyordu. Şakayla karışık ‘sana sırtımı dönmem kolay kolay’ diyerek esprisini yaptım” dedi. Düğün tarihini soran muhabirlere ise yakışıklı oyuncu “Pandeminin durumuna göre bize en uygun zamanda yapacağız” diyerek düğün müjdesini vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz