Bu Kavgaya Devlet Bile Engel Olamadı! Gökhan Özen Eski Eşinin Ses Kaydını İfşa Etti: Ağza Alınmayacak Küfürler…

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Bu Kavgaya Devlet Bile Engel Olamadı! Gökhan Özen Eski Eşinin Ses Kaydını İfşa Etti: Ağza Alınmayacak Küfürler…

5 yıl önce boşanan Gökhan Özen ve Selen Sevigen çiftinin arasında sular durulmuyor. Haklarında birçok şey yazılıp çizilen ünlü çift, bu sefer de telefon konuşmalarına ait ses kaydı ile sosyal medyayı çalkalıyor!

Rüya Gibi Bir Düğünle Evlenmişlerdi!

Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen, 2010 yılında rüya gibi bir düğünle eski CHP milletvekili ve bir dönemin devlet bakanı Mehmet Sevigen’in kızı Selen Sevigen ile dünyaevine girmişti. 6 yıl evli kalan ve iki kız çocuğu dünyaya getiren çift, 2016 yılında medeni bir şekilde boşanacaklarını açıklamıştı. Ancak bu boşanma hiç de söyledikleri gibi medeni bir çerçevede gerçekleşmedi.

Boşanmanın Sebebi Kıskançlıkmış…

Haberler.com’un haberine göre evliliklerinin son dönemlerinde Gökhan Özen’in Amerika seyahatleri çok sıklaştı. Bu durumdan rahatsız olan ve bunu dile getiren Selen Sevigen’e eşinin cevabı “Albüm çalışmaları için yalnız kalmaya ihtiyacım var” şeklinde oldu. Bu cevabın ardından kıskançlık krizine giren Selen Sevigen ile Gökhan Özen sık sık tartışmaya başladı ve evlilik bitme noktasına geldi.

Durum Medeniyetten Çıktı

Ünlü çift 2016 yılında anlaşmalı olarak boşandılar ve kızlarının velayeti anne Selen Sevigen’e verildi. Baba Gökhan Özen’in ise 1 saat önce haber vermek koşulu ile her gün çocuklarını görebileceğine dair karar mahkeme tutanağına işlendi. Ancak bir süre sonra eski eşi Selen Sevigen ile Gökhan Özen arasında sorunlar çıkmaya başladı.

Gökhan Özen’e Uzaklaştırma Kararı!

Selen Sevigen savcılığa başvurarak Gökhan Özen’in nafakasını ödemediğini, çocukları vakitli vakitsiz ziyaret ederek ya da arayarak rahatsız ettiğini, çocuklarını görmeye geldiğinde onların gözü önünde kendisine hakaret ettiğini söyleyerek ünlü şarkıcı hakkında suç duyurusunda bulundu ve 3 ay süre ile uzaklaştırma kararı aldırdı.

Bunun üzerine açıklama yapan Gökhan Özen iddiaları “Çocuklarımın bütün eğitim ve benzeri masrafları tarafımdan karşılanmaktadır. Yoksulluk nafakasına gelince, boşanma sırasında hiçbir talebi olmadığını belirten Selen Sevigen’in bu gün nafaka ödemediğim gerekçesi ile yargıya başvurması samimiyetsizdir. Ayrıca çocuklar uyuduktan sonra evi terketmediğim bir gece bile yoktur.” şeklinde yalanladı.

Mehmet Sevigen ve Eşi Koruma İstedi

Bu kavga böyle sürüp giderken olaya eski bakan Mehmet Sevigen ve eşi Gülay Sevigen de dahil oldu. Eski damatlarının sosyal medya paylaşımları aracılığıyla kendilerine hakaret ettiği ve tehditler savurduğu gerekçesi ile mahkemeye başvuran çift, koruma istedi.

Ses Kayıtlarını İfşa Etti!

Mahkemeden çıkan son kararla çocukları ile sadece 16.00-17.00 saatleri arasında telefonla görüşmesine izin verilen Gökhan Özen sesini duyurmak için dün, eski eşi ile olan telefon konuşmasını sosyal medya hesabında yayınladı. O kayıtlarda Selen Sevigen’in Gökhan Özen’e ağza alınmayacak küfürler ettiği alenen duyuldu.

Ünlü şarkıcı Gökhan Özen’in küfürler karşısında sakinliğini koruması dikkatlerden kaçmadı. Kızlarını görebilmek için mücadele eden ünlü şarkıcının kızı, babasına olan özlemini dile getirmek için babasına gizlice bir ses kaydı gönderdi. Gökhan Özen bu ses kaydından yola çıkarak yaptığı “Aslan Kızım” isimli şarkının tüm gelirini Çocuk Esirgeme Kurumu’na baışlayacağını duyurdu.

Umuyoruz ki çift arasındaki gerilim bir an önce yerini sakinliğe bırakır ve ayrılıkların bedelini günahsız yavrular ödemek zorunda kalmaz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz